מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מטפלים בהתמכרות מהיסוד

  כשחושבים על התמכרות, אי אפשר שלא להיזכר בפעם האחרונה שיצאתם לסיבוב בתחנה המרכזית בתל אביב. המראות קשים, אך נחרטים בזיכרון. לא תאמינו כמה קל להגיע למצב הזה שבו ההתמכרות משתלטת על החיים, כך שהשליטה נאבדת לחלוטין. כדי לעצור את כדור השלג הזה, טיפול בהתמכרות יהיה הכרחי כשהמטרה היא כמובן לעבור את התהליך במקום מקצועי המוסמך לכך, בסביבה המשלבת תמיכה רפואית וטיפולית לצד מפגשים חברתיים וניסיון ליצירת קשרים המבוססים על חוויות משותפות, הזדהות ועוד. זו בדיוק המסגרת שתקבלו אצל וילה מטריקס – מרכז גמילה פרטי מהמתקדמים בישראל, בעל שם עולמי ומגוון מסלולי גמילה המותאמים באופן אישי לכל מטופל וצרכיו.

  טיפול בהתמכרות ובצורך שמאחוריה

  ההתמכרות גורמת לאדם להאמין שרק באמצעותה, יוכל להשיג חופש או הרגשה טובה עד לרמת אופוריה. למרבה הצער, המציאות היא אחרת. ההתמכרות גורמת לאדם להשתעבד לצרכים מסוימים שהופכים להרסניים ופוגעים בכל חלקה טובה בחייו, והיא אינה נגמרת לעולם אם לא עוצרים אותה. כלומר, ברוב המקרים גם אם האדם ינסה טיפול בהתמכרות בעצמו סביר להניח שינחל כישלון חורץ וימצא את עצמו שוב מידרדר בדיוק לאותו מקום נורא ואפל בחייו. זו יכולה להיות התמכרות לסמים, לאלכוהול, או כל אובססיה אחרת שמאמללת את האדם. לעתים נראה שמדובר בצורך פיזי או רגשי, אך מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מראים שלעתים מדובר בכלל בעניין גנטי, נטייה להתמכרות שהועברה בירושה ומתפרצת בשל פרמטרים הקשורים לסביבה של האדם ולנסיבות חייו.

  תהליך ארוך שבסופו – חיים חדשים

  משום שההתמכרות תופסת נתח כל כך גדול בחייו של המכור, רק הגיוני שתהליך טיפול בהתמכרות יהיה ארוך ומסובך. החדשות הטובות הן שבסופו, מחכה פרק חדש בחיים שאליו המכור צועד בראש מורם, כשבאמתחתו כלים מקצועיים להתמודדות עם סיטואציות שדרדרו אותו להתמכרות מלכתחילה. כעת, דבר לא יוכל לעצור בעדו. עם רשת הבטחון של וילה מטריקס יחד עם אנשי המקצוע המעולים והסביבה החברתית התומכת, כל מטופל יקבל מקום, קול ואמצעים שיעזרו לו להתחיל את חייו מחדש, ללא דפוסים הרסניים שיעצרו אותו מלהגשים את עצמו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים