מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מטפלים בהתמכרות מהיסוד

  כשחושבים על התמכרות, אי אפשר שלא להיזכר בפעם האחרונה שיצאתם לסיבוב בתחנה המרכזית בתל אביב. המראות קשים, אך נחרטים בזיכרון. לא תאמינו כמה קל להגיע למצב הזה שבו ההתמכרות משתלטת על החיים, כך שהשליטה נאבדת לחלוטין. כדי לעצור את כדור השלג הזה, טיפול בהתמכרות יהיה הכרחי כשהמטרה היא כמובן לעבור את התהליך במקום מקצועי המוסמך לכך, בסביבה המשלבת תמיכה רפואית וטיפולית לצד מפגשים חברתיים וניסיון ליצירת קשרים המבוססים על חוויות משותפות, הזדהות ועוד. זו בדיוק המסגרת שתקבלו אצל וילה מטריקס – מרכז גמילה פרטי מהמתקדמים בישראל, בעל שם עולמי ומגוון מסלולי גמילה המותאמים באופן אישי לכל מטופל וצרכיו.

  טיפול בהתמכרות ובצורך שמאחוריה

  ההתמכרות גורמת לאדם להאמין שרק באמצעותה, יוכל להשיג חופש או הרגשה טובה עד לרמת אופוריה. למרבה הצער, המציאות היא אחרת. ההתמכרות גורמת לאדם להשתעבד לצרכים מסוימים שהופכים להרסניים ופוגעים בכל חלקה טובה בחייו, והיא אינה נגמרת לעולם אם לא עוצרים אותה. כלומר, ברוב המקרים גם אם האדם ינסה טיפול בהתמכרות בעצמו סביר להניח שינחל כישלון חורץ וימצא את עצמו שוב מידרדר בדיוק לאותו מקום נורא ואפל בחייו. זו יכולה להיות התמכרות לסמים, לאלכוהול, או כל אובססיה אחרת שמאמללת את האדם. לעתים נראה שמדובר בצורך פיזי או רגשי, אך מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מראים שלעתים מדובר בכלל בעניין גנטי, נטייה להתמכרות שהועברה בירושה ומתפרצת בשל פרמטרים הקשורים לסביבה של האדם ולנסיבות חייו.

  תהליך ארוך שבסופו – חיים חדשים

  משום שההתמכרות תופסת נתח כל כך גדול בחייו של המכור, רק הגיוני שתהליך טיפול בהתמכרות יהיה ארוך ומסובך. החדשות הטובות הן שבסופו, מחכה פרק חדש בחיים שאליו המכור צועד בראש מורם, כשבאמתחתו כלים מקצועיים להתמודדות עם סיטואציות שדרדרו אותו להתמכרות מלכתחילה. כעת, דבר לא יוכל לעצור בעדו. עם רשת הבטחון של וילה מטריקס יחד עם אנשי המקצוע המעולים והסביבה החברתית התומכת, כל מטופל יקבל מקום, קול ואמצעים שיעזרו לו להתחיל את חייו מחדש, ללא דפוסים הרסניים שיעצרו אותו מלהגשים את עצמו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים