מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מטפלים בהתמכרות מהיסוד

  כשחושבים על התמכרות, אי אפשר שלא להיזכר בפעם האחרונה שיצאתם לסיבוב בתחנה המרכזית בתל אביב. המראות קשים, אך נחרטים בזיכרון. לא תאמינו כמה קל להגיע למצב הזה שבו ההתמכרות משתלטת על החיים, כך שהשליטה נאבדת לחלוטין. כדי לעצור את כדור השלג הזה, טיפול בהתמכרות יהיה הכרחי כשהמטרה היא כמובן לעבור את התהליך במקום מקצועי המוסמך לכך, בסביבה המשלבת תמיכה רפואית וטיפולית לצד מפגשים חברתיים וניסיון ליצירת קשרים המבוססים על חוויות משותפות, הזדהות ועוד. זו בדיוק המסגרת שתקבלו אצל וילה מטריקס – מרכז גמילה פרטי מהמתקדמים בישראל, בעל שם עולמי ומגוון מסלולי גמילה המותאמים באופן אישי לכל מטופל וצרכיו.

  טיפול בהתמכרות ובצורך שמאחוריה

  ההתמכרות גורמת לאדם להאמין שרק באמצעותה, יוכל להשיג חופש או הרגשה טובה עד לרמת אופוריה. למרבה הצער, המציאות היא אחרת. ההתמכרות גורמת לאדם להשתעבד לצרכים מסוימים שהופכים להרסניים ופוגעים בכל חלקה טובה בחייו, והיא אינה נגמרת לעולם אם לא עוצרים אותה. כלומר, ברוב המקרים גם אם האדם ינסה טיפול בהתמכרות בעצמו סביר להניח שינחל כישלון חורץ וימצא את עצמו שוב מידרדר בדיוק לאותו מקום נורא ואפל בחייו. זו יכולה להיות התמכרות לסמים, לאלכוהול, או כל אובססיה אחרת שמאמללת את האדם. לעתים נראה שמדובר בצורך פיזי או רגשי, אך מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מראים שלעתים מדובר בכלל בעניין גנטי, נטייה להתמכרות שהועברה בירושה ומתפרצת בשל פרמטרים הקשורים לסביבה של האדם ולנסיבות חייו.

  תהליך ארוך שבסופו – חיים חדשים

  משום שההתמכרות תופסת נתח כל כך גדול בחייו של המכור, רק הגיוני שתהליך טיפול בהתמכרות יהיה ארוך ומסובך. החדשות הטובות הן שבסופו, מחכה פרק חדש בחיים שאליו המכור צועד בראש מורם, כשבאמתחתו כלים מקצועיים להתמודדות עם סיטואציות שדרדרו אותו להתמכרות מלכתחילה. כעת, דבר לא יוכל לעצור בעדו. עם רשת הבטחון של וילה מטריקס יחד עם אנשי המקצוע המעולים והסביבה החברתית התומכת, כל מטופל יקבל מקום, קול ואמצעים שיעזרו לו להתחיל את חייו מחדש, ללא דפוסים הרסניים שיעצרו אותו מלהגשים את עצמו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   הפרעות שהיום יותר אנשים סובלים מהן
   הפרעות אכילה אלה הן הפרעות שהיום עוד ועוד אנשים סובלים מהן. רבים בטוחים שרק נשים סובלות מבעיות כאלה, אך בפועל, זה לא כך. היום ברור שיש גם הרבה מאוד גברים שסובלים מבעיות כאלה ולכן נשאלת השאלה: האם קיים טיפול בהפרעות אכילה? האם יש משהו שנוכל(...)
   קרא עוד
   להבין את ההתמכרות ולטפל בה נכון
   להבין שאתה מכור למשהו זה לא רגע פשוט בחיים. עם זאת, זה רגע חשוב מאוד, שכן ממנו אפשר להתחיל את השינוי. לכן, אם גם אתה הבנת לאחרונה שאתה באמת מכור, כדאי שתדע: יש כזה דבר טיפול בהתמכרות. יש לאן לפנות ויש מי שיוכל לעזור לך. זה לא משנה אם אתה מכ(...)
   קרא עוד
   הרגע שבו כדאי לחשוב על טיפול בהתמכרות לא...
   אלכוהול הוא חלק מהחברה שבה אנחנו חיים, ואפשר לראות זאת במדינות רבות בעולם. יש מדינות, כמו איטליה למשל, שבהן ארוחת צוהריים ללא כוס אלכוהול היא לא ארוחה שלמה. עם זאת, שתיית אלכוהול עלולה גם להיות מוגזמת ולהפוך להתמכרות של ממש. זה לא קורה ביום(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים