מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מכון גמילה – מה חשוב שתדעו?

  הרבה אנשים מתמודדים עם התמכרויות ביומיום. זה יכול להיות התמכרות לסיגריות, לקניות או לנייד או לחלופין התמכרויות קשות יותר, כמו הימורים או סמים. כך או כך, עצם התלות של אדם בגרם חיצוני כלשהו ששולט על חייו, עלול להביא איתו השפעות הרסניות ולחרב את חייו של המכור. כפועל יוצא מושפעת גם הסביבה שלו, הממון שצבר לאורך חייו וגם בריאותו.

  מכון גמילה נועד לסייע לאנשים שהתמכרו לחומרים מסוימים, או לחלופין פיתחו דפוסי התנהגות התמכרותיים, ואינם מצליחים להפסיק את השימוש בכך בכוחות עצמם.

  מכון גמילה – מה חשוב שתדעו?

  מהרגע שהמכור מחליט להכיר בשורש הבעיה עימה הוא מתמודד, יש מקום לעבור לשלב הבא והיא שהייה במכון גמילה. כפי שכבר הזכרנו, ישנם סוגים שונים ורבים של התמכרויות, כאשר הן מסווגות על פי התמכרות לחומרים והתנהגויות התמכרותיות.

  מה ההבדל בין השניים? לצורך העניין, אנשים שמכורים לחומר הינם מי שצורכים באופן כפייתי סמים או אלכוהול, עד לכדי היעדר שליטה. הם עושים זאת תוך מחשבה שכך הם כביכול מחזירים את השליטה לידיהם, אולם בפועל היא רק הולכת ומתערערת והמכור מפתח דפוסי פעולה פיזיולוגיים ורגשיים חדשים.

  התנהגות התמכרותית מיוחסת בדרך כלל להתמכרות להימורים, אשר גורמת לאדם לבזבז את כל הונו באופן תדיר וכפייתי על משחקי קזינו, לוטו, כרטיסי מזל, סחר במניות ועוד. הדפוס ההתנהגותי נוצר מתוך פנטזיה אשלייתית המניעה את המכור, לפיה הימורים יפתרו את כל בעיותיו בחיים, ובמקרה זה יש לנפץ לו את האשליה ולמצוא ריגושים במקורות אחרים.

  אופן הטיפול במכון גמילה

  מכון גמילה מציע טיפול שונים עבור סוגים נרחבים של התמכרויות. כחלק מהטיפול במכון הגמילה נותנים מענה לצרכיו הפיזיים והנפשיים של המטופל, והוא מצידו רוכש לו סל כלים המסייע לו להתמודד מול החיים האמיתיים ולתפקד בצורה תקינה. תהליך הגמילה מתחיל בגמילה פיזית, שעיקר האתגר בה הוא ההתמודדות עם תסמיני גמילה קשים שנוצרים, ואילו השלב שלאחר מכן הוא גמילה רגשית, העוסקת יותר בניפוץ אשליית ההימורים ועבודה על הדימוי העצמי ועל היחסים עם הסביבה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מאופיאטים
   אופיאטים הינם חומרים שמבוססים על מורפיום, ולרוב הם מהווים חלק מתרכובות של משככי כאבים. אנשים שמתמכרים לאופיאטים עומדים בסימן התמכרות מאתגרת, על אחת כמה וכמה כאשר מגיעים לשלב הגמילה. כיום ניתן למצוא מרכז גמילה מאופיאטים, המתמחה בגמילה ובשיקו(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה יוקרתי – מה ההבדל בינו...
   הרגע הכי מרגש שיכול להיות בחייו של מכור, הוא הרגע שבו הוא מתוודע למה שהוא חווה ומחליט לשים לזה סוף. כמובן שכמעט תמיד נלווית לזה תמיכה משפחתית וחברית, אשר מסייעים לו לחוש פחות בושה ואשמה. מרבית המכורים בוחרים בטיפול שמציע מרכז גמילה. מרכז גמ(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים