מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מכוני גמילה אחרים?

  אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מקרוביכם הגיע למצב שכזה, זה הזמן להיעזר במרכזי גמילה פרטיים.

  כיום אפשר למצוא לא מעט מרכזי גמילה ברחבי הארץ, חלק מהם נתונים לרשות המדינה ואילו חלק מהם מרכזים פרטיים. למה עדיף לכם לבחור במרכזי גמילה פרטיים? ולמי זה רלוונטי? קראו עוד.

  אנשים שסובלים מהתמכרויות חייבים פתרון

  מצבי הנאה וריגוש עשויים להיות ממכרים, כאשר הם אלו המובילים אנשים לחצות את הגבול הדק שבין צריכה לשם הכיף לבין התמכרות של ממש. ההתמכרות יכולה להיות כלפי כל דבר שהוא: אלכוהול, סיגריות, סמים, סקס, הימורים, הפרעות אכילה ועוד, וככל שממשיכים לצרוך ומתעלמים מהבעיה, רק מגבירים את התלות ואת הצורך הבלתי נלאה לכך. כתוצאה מכך חשים בהיעדר שליטה מוחלט על החיים ועשויים לבצע פעולות בלתי מודעות המסכנות את חיי המכור והסביבה שלו.

  ישנם שני סוגי התמכרויות – חומרים ממכרים והתנהגויות התמכרותיות. התמכרות לחומר מאופיינת בדחף התמידי להשיג אותו ולהשתמש בו בכל מחיר, ואילו הנהגות התמכרותית מיוחסת לדפוס התנהגות מסוים שחוזר על עצמו ברצף ומשפיע באופן שלילי על האדם ועל סביבתו.

  למה דווקא מרכזי גמילה פרטיים?

  התמכרות הינה אחת מני בעיות רפואיות שונות שעלולות להיגרם במהלך החיים, ומאחר והיא כזו יש למצוא פתרון יעיל ומהיר, אשר יותווה תוך התאמה לאופי ההתמכרות של המטופל, מצבו, יכולותיו האישיות וצרכיו. מרכזי גמילה פרטיים מציעים תוכנית טיפול משולבת ומותאמת אישית, המשלבת מתודות לטיפולים נפשיים יחד עם שיטות מוכחות לגמילה פיזית מחומר או מהתנהגות כלשהי.

  מרכזי גמילה פרטיים מעסיקים את הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, אנשים בעלי השכלה אקדמית שהוכשרו והתמקצעו לבצע את תפקידם. כמו כן, ישנה אווירה מרווחת ונינוחה, המאפשרת למטופלים לחוש שהם חיים בתנאי מחייה הוגנים ושיש יד מלטפת ומשפחתית שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים