מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מכוני גמילה אחרים?

  אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מקרוביכם הגיע למצב שכזה, זה הזמן להיעזר במרכזי גמילה פרטיים.

  כיום אפשר למצוא לא מעט מרכזי גמילה ברחבי הארץ, חלק מהם נתונים לרשות המדינה ואילו חלק מהם מרכזים פרטיים. למה עדיף לכם לבחור במרכזי גמילה פרטיים? ולמי זה רלוונטי? קראו עוד.

  אנשים שסובלים מהתמכרויות חייבים פתרון

  מצבי הנאה וריגוש עשויים להיות ממכרים, כאשר הם אלו המובילים אנשים לחצות את הגבול הדק שבין צריכה לשם הכיף לבין התמכרות של ממש. ההתמכרות יכולה להיות כלפי כל דבר שהוא: אלכוהול, סיגריות, סמים, סקס, הימורים, הפרעות אכילה ועוד, וככל שממשיכים לצרוך ומתעלמים מהבעיה, רק מגבירים את התלות ואת הצורך הבלתי נלאה לכך. כתוצאה מכך חשים בהיעדר שליטה מוחלט על החיים ועשויים לבצע פעולות בלתי מודעות המסכנות את חיי המכור והסביבה שלו.

  ישנם שני סוגי התמכרויות – חומרים ממכרים והתנהגויות התמכרותיות. התמכרות לחומר מאופיינת בדחף התמידי להשיג אותו ולהשתמש בו בכל מחיר, ואילו הנהגות התמכרותית מיוחסת לדפוס התנהגות מסוים שחוזר על עצמו ברצף ומשפיע באופן שלילי על האדם ועל סביבתו.

  למה דווקא מרכזי גמילה פרטיים?

  התמכרות הינה אחת מני בעיות רפואיות שונות שעלולות להיגרם במהלך החיים, ומאחר והיא כזו יש למצוא פתרון יעיל ומהיר, אשר יותווה תוך התאמה לאופי ההתמכרות של המטופל, מצבו, יכולותיו האישיות וצרכיו. מרכזי גמילה פרטיים מציעים תוכנית טיפול משולבת ומותאמת אישית, המשלבת מתודות לטיפולים נפשיים יחד עם שיטות מוכחות לגמילה פיזית מחומר או מהתנהגות כלשהי.

  מרכזי גמילה פרטיים מעסיקים את הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, אנשים בעלי השכלה אקדמית שהוכשרו והתמקצעו לבצע את תפקידם. כמו כן, ישנה אווירה מרווחת ונינוחה, המאפשרת למטופלים לחוש שהם חיים בתנאי מחייה הוגנים ושיש יד מלטפת ומשפחתית שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים