מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מכוני גמילה אחרים?

  אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מקרוביכם הגיע למצב שכזה, זה הזמן להיעזר במרכזי גמילה פרטיים.

  כיום אפשר למצוא לא מעט מרכזי גמילה ברחבי הארץ, חלק מהם נתונים לרשות המדינה ואילו חלק מהם מרכזים פרטיים. למה עדיף לכם לבחור במרכזי גמילה פרטיים? ולמי זה רלוונטי? קראו עוד.

  אנשים שסובלים מהתמכרויות חייבים פתרון

  מצבי הנאה וריגוש עשויים להיות ממכרים, כאשר הם אלו המובילים אנשים לחצות את הגבול הדק שבין צריכה לשם הכיף לבין התמכרות של ממש. ההתמכרות יכולה להיות כלפי כל דבר שהוא: אלכוהול, סיגריות, סמים, סקס, הימורים, הפרעות אכילה ועוד, וככל שממשיכים לצרוך ומתעלמים מהבעיה, רק מגבירים את התלות ואת הצורך הבלתי נלאה לכך. כתוצאה מכך חשים בהיעדר שליטה מוחלט על החיים ועשויים לבצע פעולות בלתי מודעות המסכנות את חיי המכור והסביבה שלו.

  ישנם שני סוגי התמכרויות – חומרים ממכרים והתנהגויות התמכרותיות. התמכרות לחומר מאופיינת בדחף התמידי להשיג אותו ולהשתמש בו בכל מחיר, ואילו הנהגות התמכרותית מיוחסת לדפוס התנהגות מסוים שחוזר על עצמו ברצף ומשפיע באופן שלילי על האדם ועל סביבתו.

  למה דווקא מרכזי גמילה פרטיים?

  התמכרות הינה אחת מני בעיות רפואיות שונות שעלולות להיגרם במהלך החיים, ומאחר והיא כזו יש למצוא פתרון יעיל ומהיר, אשר יותווה תוך התאמה לאופי ההתמכרות של המטופל, מצבו, יכולותיו האישיות וצרכיו. מרכזי גמילה פרטיים מציעים תוכנית טיפול משולבת ומותאמת אישית, המשלבת מתודות לטיפולים נפשיים יחד עם שיטות מוכחות לגמילה פיזית מחומר או מהתנהגות כלשהי.

  מרכזי גמילה פרטיים מעסיקים את הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, אנשים בעלי השכלה אקדמית שהוכשרו והתמקצעו לבצע את תפקידם. כמו כן, ישנה אווירה מרווחת ונינוחה, המאפשרת למטופלים לחוש שהם חיים בתנאי מחייה הוגנים ושיש יד מלטפת ומשפחתית שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכז גמילה מתרופות מרשם
   המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך. הת(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מהימורים – איך הוא יכול...
   כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פח(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מאופיאטים
   אופיאטים הינם חומרים שמבוססים על מורפיום, ולרוב הם מהווים חלק מתרכובות של משככי כאבים. אנשים שמתמכרים לאופיאטים עומדים בסימן התמכרות מאתגרת, על אחת כמה וכמה כאשר מגיעים לשלב הגמילה. כיום ניתן למצוא מרכז גמילה מאופיאטים, המתמחה בגמילה ובשיקו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים