מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מכוני גמילה אחרים?

אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מקרוביכם הגיע למצב שכזה, זה הזמן להיעזר במרכזי גמילה פרטיים.

כיום אפשר למצוא לא מעט מרכזי גמילה ברחבי הארץ, חלק מהם נתונים לרשות המדינה ואילו חלק מהם מרכזים פרטיים. למה עדיף לכם לבחור במרכזי גמילה פרטיים? ולמי זה רלוונטי? קראו עוד.

אנשים שסובלים מהתמכרויות חייבים פתרון

מצבי הנאה וריגוש עשויים להיות ממכרים, כאשר הם אלו המובילים אנשים לחצות את הגבול הדק שבין צריכה לשם הכיף לבין התמכרות של ממש. ההתמכרות יכולה להיות כלפי כל דבר שהוא: אלכוהול, סיגריות, סמים, סקס, הימורים, הפרעות אכילה ועוד, וככל שממשיכים לצרוך ומתעלמים מהבעיה, רק מגבירים את התלות ואת הצורך הבלתי נלאה לכך. כתוצאה מכך חשים בהיעדר שליטה מוחלט על החיים ועשויים לבצע פעולות בלתי מודעות המסכנות את חיי המכור והסביבה שלו.

ישנם שני סוגי התמכרויות – חומרים ממכרים והתנהגויות התמכרותיות. התמכרות לחומר מאופיינת בדחף התמידי להשיג אותו ולהשתמש בו בכל מחיר, ואילו הנהגות התמכרותית מיוחסת לדפוס התנהגות מסוים שחוזר על עצמו ברצף ומשפיע באופן שלילי על האדם ועל סביבתו.

למה דווקא מרכזי גמילה פרטיים?

התמכרות הינה אחת מני בעיות רפואיות שונות שעלולות להיגרם במהלך החיים, ומאחר והיא כזו יש למצוא פתרון יעיל ומהיר, אשר יותווה תוך התאמה לאופי ההתמכרות של המטופל, מצבו, יכולותיו האישיות וצרכיו. מרכזי גמילה פרטיים מציעים תוכנית טיפול משולבת ומותאמת אישית, המשלבת מתודות לטיפולים נפשיים יחד עם שיטות מוכחות לגמילה פיזית מחומר או מהתנהגות כלשהי.

מרכזי גמילה פרטיים מעסיקים את הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, אנשים בעלי השכלה אקדמית שהוכשרו והתמקצעו לבצע את תפקידם. כמו כן, ישנה אווירה מרווחת ונינוחה, המאפשרת למטופלים לחוש שהם חיים בתנאי מחייה הוגנים ושיש יד מלטפת ומשפחתית שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים
התמכרות לסמים – אצלי זה לא יקרה?
התמכרות לסמים נשמע עבור רבים כמו אגדה רחוקה, "אצלי זה לא יקרה", אולם בפועל יש יותר מכורים לסמים ממה שאנחנו יכולים לדמיין. ההתנסות הראשונה בסם קורית לרוב בשנות הנעורים, אז קיים לחץ חברתי גדול והתמודדות עם מורכבויות שונות, ולכן קל הרבה יותר ל(...)
קרא עוד
טיפול בהפרעות אכילה – מה מקורן?
הרבה מדווחים על כך שהם ערים לשינויים בהרגלי צריכת המזון שלהם, זאת לאור קשיים נפשיים שחווים בשגרה. הרגלי האכילה הופכים לא סדירים ומתבטאים באחת משתי הדרכים הללו – בולמוסי אכילה מוגברים או המעטה במזון עד לכדי חוסר אוכל. מיותר לומר שלהפרעות בהר(...)
קרא עוד
טיפול בהתמכרות לסמים – כמה מורכב ז...
התמכרות לסמים יכולה לקרות לכל אדם ואדם, אולם אם חוקרים זאת לעומק מבינים שהנטייה להתמכרות היא אינדיבידואלית ומורכבת ממשתנים גנטיים וסביבתיים. מה שמהווה טריגר להתפתחות ההתמכרות לסמים הינם קשיים נפשיים או פיזיים שהאדם חווה, כאשר הסם מהווה מעין(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים