מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  בתים מאזנים פרטיים – עדיף על פני בתים מאזנים אחרים?

  אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מקרוביכם הגיע למצב שכזה, זה הזמן להיעזר בבתים מאזנים פרטיים.

  כיום אפשר למצוא לא מעט בתים מאזנים ברחבי הארץ, חלק מהם נתונים לרשות המדינה ואילו חלק מהם מרכזים פרטיים. למה עדיף לכם לבחור בבתים מאזנים פרטיים? ולמי זה רלוונטי? קראו עוד.

  אנשים שסובלים מהתמכרויות חייבים פתרון

  מצבי הנאה וריגוש עשויים להיות ממכרים, כאשר הם אלו המובילים אנשים לחצות את הגבול הדק שבין צריכה לשם הכיף לבין התמכרות של ממש. ההתמכרות יכולה להיות כלפי כל דבר שהוא: אלכוהול, סיגריות, סמים, סקס, הימורים, הפרעות אכילה ועוד, וככל שממשיכים לצרוך ומתעלמים מהבעיה, רק מגבירים את התלות ואת הצורך הבלתי נלאה לכך. כתוצאה מכך חשים בהיעדר שליטה מוחלט על החיים ועשויים לבצע פעולות בלתי מודעות המסכנות את חיי המכור והסביבה שלו.

  ישנם שני סוגי התמכרויות – חומרים ממכרים והתנהגויות התמכרותיות. התמכרות לחומר מאופיינת בדחף התמידי להשיג אותו ולהשתמש בו בכל מחיר, ואילו הנהגות התמכרותית מיוחסת לדפוס התנהגות מסוים שחוזר על עצמו ברצף ומשפיע באופן שלילי על האדם ועל סביבתו.

  למה דווקא בתים מאזנים פרטיים?

  התמכרות הינה אחת מני בעיות רפואיות שונות שעלולות להיגרם במהלך החיים, ומאחר והיא כזו יש למצוא פתרון יעיל ומהיר, אשר יותווה תוך התאמה לאופי ההתמכרות של המטופל, מצבו, יכולותיו האישיות וצרכיו. בתים מאזנים פרטיים מציעים תוכנית טיפול משולבת ומותאמת אישית, המשלבת מתודות לטיפולים נפשיים יחד עם שיטות מוכחות לגמילה פיזית מחומר או מהתנהגות כלשהי.

  בתים מאזנים פרטיים מעסיקים את הטובים והמקצועיים ביותר בתחום, אנשים בעלי השכלה אקדמית שהוכשרו והתמקצעו לבצע את תפקידם. כמו כן, ישנה אווירה מרווחת ונינוחה, המאפשרת למטופלים לחוש שהם חיים בתנאי מחייה הוגנים ושיש יד מלטפת ומשפחתית שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים