מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  סיגריה אלקטרונית, מה זה?

  מי מאיתנו לא נתקל כבר בסוגים שונים של קמפיינים פרסומיים להפסקת העישון, בתור ילד אני זוכר היטב את הקמפיין של הסיגריות שהופכות לתולעים ובהמשך נוספו להן פרסומות נוספות אשר ניסו להניע אותנו מלצרוך סיגריות. כמה מכם באמת הפסיקו לעשן לאחר שצפו בקמפיין או בתשדיר פרסומי? אחת הבעיות העיקריות בסיגריות הוא חומר הניקוטין אשר גורם להתמכרות. בעבר היה נהוג לחשוב שהניקוטין בלבד בוא הסיבה להתמכרות אולם מחקרים שנעשו בשנים האחרונות הראו שהסיבה אצל רבים להתמכרות של סיגריות היא תופעה התנהגותית ולראיה הצביעו החוקרים שרוב האנשים שהצליחו להיגמל מעישון סיגריות החליפו את מציצת הסיגריה במציצת סוכריה או לעיסת מסטיק.

  אחד הפיתוחים האחרונים והמשמעותיים ביותר הוא הפיתוח של סיגריה אלקטרוניות. סיגריות אלקטרוניות הינן סיגריות אשר עשויות כגאדג'ט לכל דבר קרי מכשיר אלקטרוני דמוי סיגריה אשר מדמה את עשן הסיגריות באמצעות אדים. הפיתוח הזה הוכיח את עצמו מעל לכל ספק, לכל אחד מהמכורים יש קצת אחר ולכן יהיו כאלה שייגמלו לאט יותר ואחרים מהר יותר אבל בשורה התחתונה רוב המכורים מצליחים לעבור להשתמש בפיתוח האלקטרוני.

  המלחמה בעישון סיגריות הינה מלחמה יום יומית. מי שלא עישן בחייו אינו מבין את הקושי להפסיק יום אחד עם הרגל שליווה אותך שנים אולם הפסקת העישון היא דבר מבורך לא רק לכם אלא גם לסביבה שלכם. רבות דיבור על ההשפעה ההרסנית של עישון סיגריות ליד אנשים אחרים. קוראים לזה עישון פאסיבי אולם הוא הופך לאקטיבי עבור האנשים הנמצאים בסביבה שלכם. מספיק שתסתכלו על השכן שלכם שמעשן סיגריות כבר 50 שנה כדי שתבינו שככה אתם לא רוצים להיות. לא רק שאתם לא רוצים להגיע למצב שלו , אסור לכם להגיע למצב שלו. עישון סיגריות פוגע בריאות שלכם, גורם למחלות לב, סרטן ריאות, פוגע במערכת הנשימה ועוד.

  לכתבה המלאה – לחץ כאן

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים בנושא גמילה מעישון נוספים
   סיגריה אלקטרונית
   סיגריה אלקטרונית - נוזל מילוי - ניקוטין תמיד חלמתם על הרגע בו תפסיקו לעשן ותהיו אנשים בריאים יותר? בשביל זה המציאו את הסיגריה האלקטרונית . היא משמשת כתחליף לסיגריה רגילה והיא עוזרת לאנשים שמנסים להפסיק לעשן , המראה שלה כמו סיגריה רגילה ואפי(...)
   קרא עוד
   הפסקת עישון זה לא הוקוס פוקוס
   הפסקת עישון רק נחישות תנצח כאשר אנו מפסיקים לעשן ישנה בראש תמונה אופטימית שבשלב מסויים הדחף העז לסיגריה יחלוף ואנו אפילו ניגעל מהמקל סרטן הזה שנקרא סיגריה. אך המציאות קצת יותר אפורה וקשה מכך, הרצון לסיגריה ירדוף אותנו חודשים עם לא שנים והדב(...)
   קרא עוד
   סיגריה אלקטרונית היא ללא ספק אחת ההמצאות...
   המצאה מעניינת וחשובה ביותר – הסיגריה האלקטרונית! מותר לעשן אותה במשרדים , במרכזי קניות , במטוסים ואפילו בחדר המיטות בבית החולים. היא לא מזיקה לא למעשנים אותה ולא לסובבים אותה. היא לא תסריח לנו את האצבעות ואת הבגדים וגם לא את המצעים. לא צריך(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים