מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

שמי אילן ואני מכור

שמי אילן ואני מכור,לאחר 33 שנים של שימוש והרס עצמי ולא פחות מעשרות ניסיונות גמילה שלא צלחו,וכמעט אין מרכז גמילה או שיטה שלא ניסיתי,הגעתי לוילה מטריקס שבה בפעם הראשונה בחיי הסבירו לי ממה אני סובל,דרך ההנהלה והצוות המקצועי שעשו המון מאמצים הצלחתי מעט להכיר את עצמי,הצוות מאד סבלני ומלא אמביציה להצלת נפשות,שם לימדו אותי איך לרכוש כלים כדי להתחיל ללמוד לחיות בדרך חיים חדשה,מהמקום שאני בא ממנו הוילה היתה עבורי מצילת חיים,בזכות האהבה והנתינה של כל הצוות יש לי היום את עצמי,משפחה אישה וילדים,את ניצוץ ההחלמה וילה מטריקס הדליקה עבורי,גם לאחר סיום הגמילה בוילה המשכתי לקבל ליווי ותמיכה מתוך רצון טוב להחלמה שלי,היום אני לא משתמש בסמים,הימורים,אלכוהול וכבונוס גם לא סיגריות למעלה משנה,תודה ענקית לוילה מטריקס,אילן נשוי+4 מודיעין,אוהבים

 

Sent from my iPhone
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

כללי נוספים
גמילה מתרופות פסיכיאטריות
בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים בוחרים לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות. בעוד במשך שנים ארוכות השימוש בתרופות פסיכיאטריות נחשב מביך והמשתמשים בהן נהגו להסתיר זאת, ההתפתחות של העולם הביאה עימה פתיחות בנושא זה וניתן לשמוע על רבים וטובים אשר(...)
קרא עוד
תודתי הנצחית לוילה מטריקס
תודתי הנצחית לוילה מטריקס כשאני הגעתי לוילה מטריקס, הייתי על סף המוות. איבדתי את היכולת ללכת, לאכול עם סכין ומזלג, אפילו הליכה פשוטה לשירותים הפכה למשימה בלתי אפשרית. לא היה זה אני שרצה להגיע לשם. חבריי הקרובים אספו את משפחתי, עת אני הייתי(...)
קרא עוד
לוילה מטריקס היקרים
וילה מטריקס... מאיפה בכלל מתחילים לתאר את המשמעות של המקום הזה בחיי? המקום, הצוות, הרוח והאנרגיה השיבו לי את חיי בחזרה. נכנסתי אל הוילה קליפה ריקה של חיים וחיוניות, מובס תשוש אל מול מחלת ההתמכרות שלי ויצאתי ממנה אדם מחוזק, איתן אשר מכלכל עצ(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים