מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  שמי אילן ואני מכור

  שמי אילן ואני מכור,לאחר 33 שנים של שימוש והרס עצמי ולא פחות מעשרות ניסיונות גמילה שלא צלחו,וכמעט אין בית מאזן או שיטה שלא ניסיתי,הגעתי לוילה מטריקס שבה בפעם הראשונה בחיי הסבירו לי ממה אני סובל,דרך ההנהלה והצוות המקצועי שעשו המון מאמצים הצלחתי מעט להכיר את עצמי,הצוות מאד סבלני ומלא אמביציה להצלת נפשות,שם לימדו אותי איך לרכוש כלים כדי להתחיל ללמוד לחיות בדרך חיים חדשה,מהמקום שאני בא ממנו הוילה היתה עבורי מצילת חיים,בזכות האהבה והנתינה של כל הצוות יש לי היום את עצמי,משפחה אישה וילדים,את ניצוץ ההחלמה וילה מטריקס הדליקה עבורי,גם לאחר סיום הגמילה בוילה המשכתי לקבל ליווי ותמיכה מתוך רצון טוב להחלמה שלי,היום אני לא משתמש בסמים,הימורים,אלכוהול וכבונוס גם לא סיגריות למעלה משנה,תודה ענקית לוילה מטריקס,אילן נשוי+4 מודיעין,אוהבים

   

  Sent from my iPhone
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   כללי נוספים
   מכורים למשקאות חריפים? אנחנו כאן בשבילכם
   כולנו יודעים כמה קל ליפול לפיתוי של הטיפה המרה. הרי החיים בעידן המאופיין בכל כך הרבה סטרס, דוחף רבים בדיוק לכיוון הזה – בין אם במודע ובין אם לא. במקרה בו אדם הידרדר להתמכרות של ממש, גמילה ממשקאות חריפים תהיה נדרשת בכדי לשלוף אותו מציפורניה(...)
   קרא עוד
   יהונתן שאולי – מנהל מקצועי
      בעל תואר ראשון בפסיכולגיה האוניברסטה הפתוחה, מכור נקי עם שנים של ניסיון בהחלמה . יהונתן בעצמו בוגר ״וילה מטריקס״ , הגיע בתור מטופל וכיום מחזיק בבעלות המרכז בשותפות עם המייסד אייל קארו ואבי לידג׳י . לאחר שעבד וניהל במשך השנים וצבר ני(...)
   קרא עוד
   גמילה מתרופות פסיכיאטריות
   בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים בוחרים לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות. בעוד במשך שנים ארוכות השימוש בתרופות פסיכיאטריות נחשב מביך והמשתמשים בהן נהגו להסתיר זאת, ההתפתחות של העולם הביאה עימה פתיחות בנושא זה וניתן לשמוע על רבים וטובים אשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים