מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

שמי אילן ואני מכור

שמי אילן ואני מכור,לאחר 33 שנים של שימוש והרס עצמי ולא פחות מעשרות ניסיונות גמילה שלא צלחו,וכמעט אין מרכז גמילה או שיטה שלא ניסיתי,הגעתי לוילה מטריקס שבה בפעם הראשונה בחיי הסבירו לי ממה אני סובל,דרך ההנהלה והצוות המקצועי שעשו המון מאמצים הצלחתי מעט להכיר את עצמי,הצוות מאד סבלני ומלא אמביציה להצלת נפשות,שם לימדו אותי איך לרכוש כלים כדי להתחיל ללמוד לחיות בדרך חיים חדשה,מהמקום שאני בא ממנו הוילה היתה עבורי מצילת חיים,בזכות האהבה והנתינה של כל הצוות יש לי היום את עצמי,משפחה אישה וילדים,את ניצוץ ההחלמה וילה מטריקס הדליקה עבורי,גם לאחר סיום הגמילה בוילה המשכתי לקבל ליווי ותמיכה מתוך רצון טוב להחלמה שלי,היום אני לא משתמש בסמים,הימורים,אלכוהול וכבונוס גם לא סיגריות למעלה משנה,תודה ענקית לוילה מטריקס,אילן נשוי+4 מודיעין,אוהבים

 

Sent from my iPhone
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

כללי נוספים
יהונתן שאולי – מנהל מקצועי
   בעל תואר ראשון בפסיכולגיה האוניברסטה הפתוחה, מכור נקי עם שנים של ניסיון בהחלמה . יהונתן בעצמו בוגר ״וילה מטריקס״ , הגיע בתור מטופל וכיום מחזיק בבעלות המרכז בשותפות עם המייסד אייל קארו ואבי לידג׳י . לאחר שעבד וניהל במשך השנים וצבר ני(...)
קרא עוד
ד״ר מיכאל שפרינץ- פסיכיאטר ומנהל רפואי
  מומחה לפסיכיאטריה וטיפול בהתמכרויות. בעל ניסיון רב. בעל תואר בפסיכיאטריה עם התמחות בהתמכרויות מטעם אוניברסיטת פריז. שימש כראש מחלקת  התמכרותיות בבית חולים “פרנרנד ווידאל” בפריז. בעל תואר שני בפרמקולוגיה וטיפול בהפרעות אפקטיביות (דיכא(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים