מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מכורים למשקאות חריפים? אנחנו כאן בשבילכם

  כולנו יודעים כמה קל ליפול לפיתוי של הטיפה המרה. הרי החיים בעידן המאופיין בכל כך הרבה סטרס, דוחף רבים בדיוק לכיוון הזה – בין אם במודע ובין אם לא. במקרה בו אדם הידרדר להתמכרות של ממש, גמילה ממשקאות חריפים תהיה נדרשת בכדי לשלוף אותו מציפורניה של אחת ההתמכרויות הקשות הידועות לאדם. העניין הוא שגמילה היא לא תהליך שניתן לעבור לבד, לפחות לא כשמדובר בהתמכרות ברמה קשה עד כדי תלות באלכוהול. הדרך לעשות זאת, היא באמצעות הצטרפות למכון גמילה כגון וילה מטריקס המציעה מגוון רחב של תוכניות גמילה, מהתמכרויות שונות כולל אלכוהול. בסביבה מבוקרת, מכילה ומקבלת ובשיתוף אחרים שחוו בדיוק את אותן חוויות ותחושות, האדם ימצא לעצמו מקום ובתהליך משותף, יגלה שהוא מסוגל להתגבר גם על ההתמכרויות הקשות ביותר.

  איך לבחור מרכז גמילה מאלכוהול

  נשאלת השאלה, איך בכלל אפשר לבחור מרכז גמילה מאלכוהול ולהיות בטוחים בהצלחה התהליך, כשיש כל כך הרבה אפשרויות? כמובן, יש לעשות הכל כדי לוודא שבוחרים נכון, על ידי בחינת פרמטרים כגון מקצועיות מרכז הגמילה, אחוז ההצלחה שלו, השיטות בהן נעשה שימוש לגמילה, ההתמחות וצוות העובדים, וכמובן האווירה. תהליך גמילה הוא בין הקשים שאדם חווה בחייו, עם תופעות לוואי גופניות ונפשיות המלוות בכאבים ותחושות קשות. הדבר החשוב ביותר הוא להרגיש טוב, בסביבה מקבלת ומכילה שתעניק לו את מסגרת השירותים שהוא זקוק להם בכדי להחלים ולחזור כמה שיותר מהר לשגרה.

  זה הזמן להתחיל מחדש

  גם כשהכל נראה חסר תקווה, חשוב למצוא כמה שיותר נקודות אור. למרבה המזל, זה לגמרי אפשרי כשמוקפים בסביבה הנכונה. אצל וילה מטריקס תמצאו את כל מה שצריך כדי לקצור הצלחה בתהליך הגמילה מכל אלמנט ממכר, בסביבה מבוקרת ומבודדת שמוקדשת כל כולה להצלחה אישית של כל מטופל ומטופלת. ביכולתו של כל אדם להגיע לכדי הגשמה, ולחזור במהירות לשגרת חיים נורמטיבית, הרחק מההתמכרות שהשתלטה על כל חלקה טובה בחייו. זו ההזדמנות שלכם גם כן, להתחיל מחדש את החיים בבריאות טובה, ראש צלול ובעיקר, המון תקווה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   כללי נוספים
   יהונתן שאולי – מנהל מקצועי
      בעל תואר ראשון בפסיכולגיה האוניברסטה הפתוחה, מכור נקי עם שנים של ניסיון בהחלמה . יהונתן בעצמו בוגר ״וילה מטריקס״ , הגיע בתור מטופל וכיום מחזיק בבעלות המרכז בשותפות עם המייסד אייל קארו ואבי לידג׳י . לאחר שעבד וניהל במשך השנים וצבר ני(...)
   קרא עוד
   ד"ר חורחה גלסר
     רקע אקדמי -השכלה: בוגר תוכנית פיתוח מנהלים בכירים במשרד הבריאות, אלכ"א (האגודה לפיתוח ולקידום כוח האדם בשירותים החברתיים בישראל). התמחות בפסיכיאטריה (ג'וינט, ישראל) ביה"ח איתנים והדסה עין כרם ירושלים. סטאז' בביה"ח הדסה עין כרם והר הצ(...)
   קרא עוד
   גמילה מתרופות פסיכיאטריות
   בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים בוחרים לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות. בעוד במשך שנים ארוכות השימוש בתרופות פסיכיאטריות נחשב מביך והמשתמשים בהן נהגו להסתיר זאת, ההתפתחות של העולם הביאה עימה פתיחות בנושא זה וניתן לשמוע על רבים וטובים אשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים