מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מאלכוהול

  אלכוהול הינו מוצר צריכה נפוץ. הוא נמצא על השולחן בכל אירוע חברתי או מפגש משפחתי, ולעתים גם קורץ לנו מתוך המקרר כשאנחנו לבד בבית. אין ספק שלעתים זה מרענן ומשמח, אולם הבעיה מתחילה כאשר מתחילים לפתח תלות במשקה. חיים שלמים של אנשים נהרסים עקב הגבול הדק שבין הנאה לבין התמכרות, דבר שמתבטא בחייהם המשפחתיים, ביציבותם הכלכלית וגם במרה הפיזי שלהם. מרכז גמילה מאלכוהול נועד לסייע להם לצאת מההתמכרות ולפתוח בפרק חדש בחיים.

  למה חשוב להיגמל מאלכוהול?

  ישנם מספר היבטים בהם מתבטאת החשיבות של גמילה מהאלכוהול עבור אנשים הסובלים מהתמכרות:

  1. שיפור חיצוני – צריכה שוטפת של אלכוהול גורמת לאדם לאבד שליטה על חייו, דבר המתבטא בחוסר מודעות כלפי דפוסי ההתנהגות שלו וכן כלפי המראה החיצוני. פעמים רבות המראה של מכור מתאפיין בהזנחה, עיניים אדומות, פגמים בשיניים ונפיחויות באזורים שונים בגוף.
  2. שמירה על הבריאות – צריכה מוגזמת של אלכוהול פוגעת אנושות בבריאות של המכור. מאחר והאלכוהול מכיל חומר כימי מזיק, צריכה מוגברת מסבה נזקים קשים לכבד וללב וכן נרשמות בעיות בלחץ הדם.
  3. שינוי דפוסי התנהגות – אלכוהול מעורר תחושת אופוריה ומטשטש את החיבור למציאות, מה שגורם לאנשים לסכן את עצמם ואת הסביבה שלהם על ידי מעשיהם.

  מה עושים במרכז גמילה מאלכוהול?

  התמכרות לאלכוהול נמנית עם יתר כלל הבעיות הרפואיות, וככזאת כל אדם המתמודד איתה זקוק לגישת טיפול שמותאמת למצבו ולצרכיו. במרכז גמילה מאלכוהול בונים תוכנית גמילה פרטנית, המשלבת בתוכה מספר שיטות טיפול, ביניהן טיפול פסיכולוגי, טיפול בקבוצות, דמיון מודרך, תוכניות מובנות לגמילה, שימוש ברפואה אלטרנטיבית ולעתים גם טיפול תרופתי.

  תהליך גמילה במרכז גמילה מאלכוהול כולל ליווי וסיוע של אנשי מקצוע מומחים בתחום, חלקם אף כאלו שהיו מכורים בעבר והיום מקדישים את חייהם לסייע לאחרים. במרכז הגמילה מספקים תנאי מחיה הוגנים שמאפשרים למטופלים לחוש נינוחים ומרוצים במהלך הטיפול, ביניהם ארוחות מסודרות, חדרים מאובזרים, מתקנים שונים ותמיכה מטעם הצוות הטיפולי. גם לאחר תהליך הגמילה במרכזים, המטופלים ממשיכים להיתמך על ידי אנשי הצוות, אשר זמינים להם בעת הצורך במפלט או אוזן קשבת.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מתרופות מרשם
   המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך. הת(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מהימורים – איך הוא יכול...
   כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פח(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים