מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מאלכוהול

  אלכוהול הינו מוצר צריכה נפוץ. הוא נמצא על השולחן בכל אירוע חברתי או מפגש משפחתי, ולעתים גם קורץ לנו מתוך המקרר כשאנחנו לבד בבית. אין ספק שלעתים זה מרענן ומשמח, אולם הבעיה מתחילה כאשר מתחילים לפתח תלות במשקה. חיים שלמים של אנשים נהרסים עקב הגבול הדק שבין הנאה לבין התמכרות, דבר שמתבטא בחייהם המשפחתיים, ביציבותם הכלכלית וגם במרה הפיזי שלהם. מרכז גמילה מאלכוהול נועד לסייע להם לצאת מההתמכרות ולפתוח בפרק חדש בחיים.

  למה חשוב להיגמל מאלכוהול?

  ישנם מספר היבטים בהם מתבטאת החשיבות של גמילה מהאלכוהול עבור אנשים הסובלים מהתמכרות:

  1. שיפור חיצוני – צריכה שוטפת של אלכוהול גורמת לאדם לאבד שליטה על חייו, דבר המתבטא בחוסר מודעות כלפי דפוסי ההתנהגות שלו וכן כלפי המראה החיצוני. פעמים רבות המראה של מכור מתאפיין בהזנחה, עיניים אדומות, פגמים בשיניים ונפיחויות באזורים שונים בגוף.
  2. שמירה על הבריאות – צריכה מוגזמת של אלכוהול פוגעת אנושות בבריאות של המכור. מאחר והאלכוהול מכיל חומר כימי מזיק, צריכה מוגברת מסבה נזקים קשים לכבד וללב וכן נרשמות בעיות בלחץ הדם.
  3. שינוי דפוסי התנהגות – אלכוהול מעורר תחושת אופוריה ומטשטש את החיבור למציאות, מה שגורם לאנשים לסכן את עצמם ואת הסביבה שלהם על ידי מעשיהם.

  מה עושים במרכז גמילה מאלכוהול?

  התמכרות לאלכוהול נמנית עם יתר כלל הבעיות הרפואיות, וככזאת כל אדם המתמודד איתה זקוק לגישת טיפול שמותאמת למצבו ולצרכיו. במרכז גמילה מאלכוהול בונים תוכנית גמילה פרטנית, המשלבת בתוכה מספר שיטות טיפול, ביניהן טיפול פסיכולוגי, טיפול בקבוצות, דמיון מודרך, תוכניות מובנות לגמילה, שימוש ברפואה אלטרנטיבית ולעתים גם טיפול תרופתי.

  תהליך גמילה במרכז גמילה מאלכוהול כולל ליווי וסיוע של אנשי מקצוע מומחים בתחום, חלקם אף כאלו שהיו מכורים בעבר והיום מקדישים את חייהם לסייע לאחרים. במרכז הגמילה מספקים תנאי מחיה הוגנים שמאפשרים למטופלים לחוש נינוחים ומרוצים במהלך הטיפול, ביניהם ארוחות מסודרות, חדרים מאובזרים, מתקנים שונים ותמיכה מטעם הצוות הטיפולי. גם לאחר תהליך הגמילה במרכזים, המטופלים ממשיכים להיתמך על ידי אנשי הצוות, אשר זמינים להם בעת הצורך במפלט או אוזן קשבת.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים