מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מאלכוהול

  אלכוהול הינו מוצר צריכה נפוץ. הוא נמצא על השולחן בכל אירוע חברתי או מפגש משפחתי, ולעתים גם קורץ לנו מתוך המקרר כשאנחנו לבד בבית. אין ספק שלעתים זה מרענן ומשמח, אולם הבעיה מתחילה כאשר מתחילים לפתח תלות במשקה. חיים שלמים של אנשים נהרסים עקב הגבול הדק שבין הנאה לבין התמכרות, דבר שמתבטא בחייהם המשפחתיים, ביציבותם הכלכלית וגם במרה הפיזי שלהם. מרכז גמילה מאלכוהול נועד לסייע להם לצאת מההתמכרות ולפתוח בפרק חדש בחיים.

  למה חשוב להיגמל מאלכוהול?

  ישנם מספר היבטים בהם מתבטאת החשיבות של גמילה מהאלכוהול עבור אנשים הסובלים מהתמכרות:

  1. שיפור חיצוני – צריכה שוטפת של אלכוהול גורמת לאדם לאבד שליטה על חייו, דבר המתבטא בחוסר מודעות כלפי דפוסי ההתנהגות שלו וכן כלפי המראה החיצוני. פעמים רבות המראה של מכור מתאפיין בהזנחה, עיניים אדומות, פגמים בשיניים ונפיחויות באזורים שונים בגוף.
  2. שמירה על הבריאות – צריכה מוגזמת של אלכוהול פוגעת אנושות בבריאות של המכור. מאחר והאלכוהול מכיל חומר כימי מזיק, צריכה מוגברת מסבה נזקים קשים לכבד וללב וכן נרשמות בעיות בלחץ הדם.
  3. שינוי דפוסי התנהגות – אלכוהול מעורר תחושת אופוריה ומטשטש את החיבור למציאות, מה שגורם לאנשים לסכן את עצמם ואת הסביבה שלהם על ידי מעשיהם.

  מה עושים במרכז גמילה מאלכוהול?

  התמכרות לאלכוהול נמנית עם יתר כלל הבעיות הרפואיות, וככזאת כל אדם המתמודד איתה זקוק לגישת טיפול שמותאמת למצבו ולצרכיו. במרכז גמילה מאלכוהול בונים תוכנית גמילה פרטנית, המשלבת בתוכה מספר שיטות טיפול, ביניהן טיפול פסיכולוגי, טיפול בקבוצות, דמיון מודרך, תוכניות מובנות לגמילה, שימוש ברפואה אלטרנטיבית ולעתים גם טיפול תרופתי.

  תהליך גמילה במרכז גמילה מאלכוהול כולל ליווי וסיוע של אנשי מקצוע מומחים בתחום, חלקם אף כאלו שהיו מכורים בעבר והיום מקדישים את חייהם לסייע לאחרים. במרכז הגמילה מספקים תנאי מחיה הוגנים שמאפשרים למטופלים לחוש נינוחים ומרוצים במהלך הטיפול, ביניהם ארוחות מסודרות, חדרים מאובזרים, מתקנים שונים ותמיכה מטעם הצוות הטיפולי. גם לאחר תהליך הגמילה במרכזים, המטופלים ממשיכים להיתמך על ידי אנשי הצוות, אשר זמינים להם בעת הצורך במפלט או אוזן קשבת.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים