מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  בית מאזן מהימורים – איך הוא יכול לעזור לכם?

  כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פחות, כמו השתתפות במשחקי רולטה ופוקר. בין קיום משחקים לשם הנאה לבין תלות מוחלטת בהימורים עובר גבול דק, שקל מאוד לחצות אותו ולהביא להשלכות הרסניות. הדרך להיגמל הינה לקחת חלק בבית מאזן מהימורים.

  מאיפה הכול מתחיל?

  אדם מהמר מונע לרוב מתוך תחושת האדרנלין והריגוש, כאשר במהלך פעולת ההימור הוא לוקח כביכול סיכון מחושב. בגוף מופרשים ההורמונים דופמין וסרוטונין, אשר מעצימים את תחושת האופוריה והריגוש של האדם בעת המעשה, ומשהו בו כמה לחוש את זה פעם אחר פעם. כך נולדת ההתמכרות.

  מלבד זאת, ישנם גורמים נלווים שיכולים לגרום לאדם להתחיל להמר, המשתנים על פי תרבות, מגדר וגילאים:

  • אשליה שזהו כסף קל
  • עמדת כוח רמה
  • צבירת מוניטין חברתני
  • לבלות את שעות הפנאי

  כלומר מקור ההתמכרות משלב גורמים תפיסתיים שונים לצד מקורות נוירולוגיים. מנעד הסיבות הללו גורם למכור להמשיך ולהמר עד שהכסף נגמר.

  בית מאזן מהימורים – איך זה עוזר?

  תופעת ההתמכרות להימורים מהווה נגע חברתי שמשנה את החברה מבפנים לרעה, וכפועל יוצא משליכה על הרס על חייו של המכור. ככל שנשאבים עמוק יותר להימורים, מתחילים לפתח תלות ממשית בכך ומוכנים לעשות הכול כדי להשיג עוד כסף שישרת את מטרת ההימורים. הדבר פוגע ביציבות המשפחתית והכלכלית. במקרים רבים המכורים פונים בנואשות לשוק השחור למתן הלוואה, ואז גם נגרם איום על ביטחונם שלהם ושל משפחתם.

  בית מאזן מהימורים מאפשר למכורים להיגמל מההימורים, תוך ניפוץ הפנטזיה שלהם וסיוע להתמודד עם רגשות הבושה והאשמה. לאורך כל התהליך הם מלווים על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו בתחומם, המסייעים להם לעבור את תהליך הגמילה ומציידים אותם בסל כלים שישרת אותם גם לאחר שהתהליך יגיע לסיומו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים