מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מהימורים – איך הוא יכול לעזור לכם?

  כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פחות, כמו השתתפות במשחקי רולטה ופוקר. בין קיום משחקים לשם הנאה לבין תלות מוחלטת בהימורים עובר גבול דק, שקל מאוד לחצות אותו ולהביא להשלכות הרסניות. הדרך להיגמל הינה לקחת חלק במרכז גמילה מהימורים.

  מאיפה הכול מתחיל?

  אדם מהמר מונע לרוב מתוך תחושת האדרנלין והריגוש, כאשר במהלך פעולת ההימור הוא לוקח כביכול סיכון מחושב. בגוף מופרשים ההורמונים דופמין וסרוטונין, אשר מעצימים את תחושת האופוריה והריגוש של האדם בעת המעשה, ומשהו בו כמה לחוש את זה פעם אחר פעם. כך נולדת ההתמכרות.

  מלבד זאת, ישנם גורמים נלווים שיכולים לגרום לאדם להתחיל להמר, המשתנים על פי תרבות, מגדר וגילאים:

  • אשליה שזהו כסף קל
  • עמדת כוח רמה
  • צבירת מוניטין חברתני
  • לבלות את שעות הפנאי

  כלומר מקור ההתמכרות משלב גורמים תפיסתיים שונים לצד מקורות נוירולוגיים. מנעד הסיבות הללו גורם למכור להמשיך ולהמר עד שהכסף נגמר.

  מרכז גמילה מהימורים – איך זה עוזר?

  תופעת ההתמכרות להימורים מהווה נגע חברתי שמשנה את החברה מבפנים לרעה, וכפועל יוצא משליכה על הרס על חייו של המכור. ככל שנשאבים עמוק יותר להימורים, מתחילים לפתח תלות ממשית בכך ומוכנים לעשות הכול כדי להשיג עוד כסף שישרת את מטרת ההימורים. הדבר פוגע ביציבות המשפחתית והכלכלית. במקרים רבים המכורים פונים בנואשות לשוק השחור למתן הלוואה, ואז גם נגרם איום על ביטחונם שלהם ושל משפחתם.

  מרכז גמילה מהימורים מאפשר למכורים להיגמל מההימורים, תוך ניפוץ הפנטזיה שלהם וסיוע להתמודד עם רגשות הבושה והאשמה. לאורך כל התהליך הם מלווים על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו בתחומם, המסייעים להם לעבור את תהליך הגמילה ומציידים אותם בסל כלים שישרת אותם גם לאחר שהתהליך יגיע לסיומו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מתרופות מרשם
   המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך. הת(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מאופיאטים
   אופיאטים הינם חומרים שמבוססים על מורפיום, ולרוב הם מהווים חלק מתרכובות של משככי כאבים. אנשים שמתמכרים לאופיאטים עומדים בסימן התמכרות מאתגרת, על אחת כמה וכמה כאשר מגיעים לשלב הגמילה. כיום ניתן למצוא מרכז גמילה מאופיאטים, המתמחה בגמילה ובשיקו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים