מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר

  כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה, לעתים על האדם נוחתת הארה שמסמנת לו שיש כאן בעיה, אך כפי שידוע בדיוק כך עובדים החומרים הממכרים – הם מטאטאים מתחת לשטיח את התחושות הללו וגורמים לאדם להמשיך לבצע את הפעולה ההרסנית. וילה מטריקס הינו אחד מאותם מרכזי גמילה המתמחים במצבים כאלו בדיוק, כשאצלם לכל מכור יש מקום להביע את קולו ורגשותיו, ולקבל תמיכה והכלה של המצב לצד סיוע מקצועי בהחלמה.

  איך מתבצע תהליך הגמילה אצל מרכזי גמילה

  תהליך גמילה במרכז גמילה – בין אם מדובר על גמילה מאלכוהול או סמים, מחייב תמיד התמדה והשקעה, לצד הבנה שאמנם מדובר בתהליך לא פשוט אך הוא ישתלם אחר כך לאורך זמן. על מנת להיערך טוב יותר כדאי להכיר את האתגרים המלווים את תהליך הגמילה. בראש ובראשונה הגמילה הפיזית, לא תאמינו עד כמה הגוף כמה לחומר או לפעולה הממכרת, והוא עומד להראות לכם את זה במלוא מובן המילה. הקאות, גירודים, זיעה קרה, רעידות ועוד שלל תופעות לוואי מאפיינות את השלב הראשוני בגמילה. לאחר מכן יגיע שלב ההסתגלות הנפשי, במהלכו יהיה על המכור לפתח יכולת להביט מקרוב על החולשות ודפוסי ההתנהגות השליליים שהובילו אותו להתמכרות, ולרצות ללמוד כיצד לחיות איתם בשלווה מבלי לתת להם לקחת שליטה. לאחר מכן יש להסתגל מחדש לשגרה נקייה. תהיו בטוחים שאחרי כל מה שהמכור עובר עד לאותו רגע, זה החלק הפשוט ביותר שכן הגוף והנפש כבר נקיים ומוכנים להתחיל מחדש.

  בואו לעשות את הצעד הראשון

  מרכזי הגמילה נוצרו במטרה ללוות מכורים ומכורות בתהליך הגמילה הלא פשוט. על כן, כשבוחרים היכן לעבור את התהליך כדאי לברר היטב על המקום. וילה מטריקס למשל הוא מכון גמילה בעל מוניטין בינלאומי, עם מרכזים בכל רחבי העולם וצוות מקצועי שגויס בקפידה, בכדי לעזור לכל אדם המבקש זאת, לעשות את הצעד הראשון בחזרה לחיים.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   פרטיות במרכז גמילה
   מהן האפשרויות העומדות בפני אדם שבעל כורחו, הידרדר להתמכרות לסמים, אלכוהול ואפילו הימורים? בשלב הראשון, ינסה להיגמל בעצמו על ידי כך שפשוט יפסיק לצרוך את אותו חומר או לבצע את אותה פעולה שהוא שם לב שמשתלטת על חייו. במהרה יגלה שאין זה פשוט כפי(...)
   קרא עוד
   הגיע הזמן להפסיק עם הסמים
   סמים הם עסק מפחיד לכל הדעות. הרי יש סיבה למה מגיל צעיר מחנכים אותנו להתרחק מהם ועדיף כמה שיותר רחוק, ככל האפשר. למרות זאת, נסיבות החיים והסטרס היום יומי מובילים לא מעט אנשים להידרדר למלתעות סמים שונים, שבתהליך הדרגתי ומסוכן לוקחים בעלות על(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים