מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נגמלים מהסמים באופן פרטני

  גמילה מסמים היא תהליך ארוך ולא פשוט, שדורש הרבה מאוד התמדה מצד המכור לצד ליווי מקצועי של בעלי ניסיון שלמדו והתמחו בכך. כך, רבים בוחרים להגיע אל בית מאזן פרטי שידוע ביתרונותיו לעומת האופציות האחרות. וילה מטריקס פועל כבית מאזן פרטי בישראל, המציע טיפול בהתמכרויות שונות בגישה אחרת, בהשגחה 24 שעות ביממה ובאווירה חברתית נעימה ומקבלת, שתעניק פן נוסף לתהליך שבבסיסו אינו נעים או מהנה במיוחד.

  מדוע דווקא בית מאזן מסמים פרטי

  נשאלת השאלה למה לבחור דווקא בית מאזן מסמים פרטי על פני אשר האפשרויות? ובכן, יש לכך כמה סיבות; מכיוון שמכורים חוששים בדרך כלל להתחיל בתהליך גמילה מסודר בשל הבושה והחשש מהחשיפה, בית מאזן פרטי מתחייב לדיסקרטיות מלאה וסביבה תומכת כך שהמכור יוכל להתמקד בטיפול. בנוסף, במרכזים פרטיים יפגוש המכור צוות מקצועי ובעל ניסיון, שעושה הכל כדי להעניק לכל מטופל את תשומת הלב המרבית והטיפול המתאים והמדויק לו. המשמעות היא שמלבד טיפול הגמילה הקלאסי שכולל קודם כל גמילה פיזית ולאחר מכן הליך פסיכולוגי ופסיכיאטרי, ישולבו בתהליך אפשרויות נוספות בהתאם להעדפות המטופל ולמצבו האישי.

  טיפול מותאם אישית להצלחה מרבית

  הרי אם חושבים על כך לעומק, לרוב בני האדם יש התמכרות אחת שמלווה אותם. בין אם מדובר במאכל מסוים, צפייה בטלוויזיה, פעילות ספורטיבית ועוד. העניין הוא שאלו התמכרויות שאינן מזיקות, על אף שהקו בין התמכרות מזיקה ללא מזיקה הוא דק מאוד. הבעיה נוצרת כשההתמכרות מזיקה הן לאדם המכור והן לסביבתו, דבר שקורה בדרך כלל כשמושא ההתמכרות הינו סמים או אלכוהול שהופכים למרכז חייו של האדם ומשתלטים על כל חלקה טובה בהם. וילה מטריקס הינו בית מאזן פרטי שמודע היטב לכל התהליכים השונים המתחוללים במוחו של האדם המכור. מתוך הידע והניסיון הללו, יידעו כיצד לגשת לכל מכור בהתאם למצבו, רמת ההתמכרות ומושא ההתמכרות, ולהציע טיפול שלא רק ינתק אותו מההתמכרות אלא יסייע לו לאמץ דפוסי חשיבה בריאים ויעילים יותר. כך, כשייצא ממרכז הגמילה, יהיה מוכן להתחיל את חייו מחדש.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   לקחת את עצמכם בידיים ולטפל בהתמכרות
   הימורים כפייתיים הם שם נוסף להתמכרות להימורים, שעלולה להוביל למצוקה כלכלית ולעומס על מערכות יחסים ומקום העבודה. התמכרות להימורים שונה מהתרגשות מזדמנת או הימורים שניתנים לניהול בכך שהיא עשויה להשתלט על חייו של אדם. זה יכול לקרות לכל אחד בכל(...)
   קרא עוד
   להקל על המאמץ ולטפל בהתמכרות
   הסתמכות על היתרונות של בית מאזן מאלכוהול פרטי עשויה להקל על המאמץ שלכם להתפכח. פיכחון הוא יעד שאליו יש להגיע לאחר מסע יעיל ועשיר במגוון מיומנויות שניתן וחשוב לרכוש,כדי שתוכלו לא רק להגיע לפיכחון אלא גם לשמור עליו. ואין ספק כי דרך זו יכולה ל(...)
   קרא עוד
   טיפול וסיוע מסביב לשעון
   אי הידיעה למה לצפות מתוכנית טיפול בהתמכרות עלולה לגרום לאדם להרגיש רתיעה מכניסה לטיפול. בית מאזן מאלכוהול באשפוז מלא מציע טיפול וסיוע מסביב לשעון. אם אתם רוצים לקבל סיוע לבעיית האלכוהוליזם, אתם צריכים להתגורר במרכז לתקופה מסוימת, מה שאומר ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים