מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נזהרים עם הכמות ששותים

  מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות. לצערנו, זה קורה לא מעט – אם בשל נסיבות אישיות או פשוט בשל אורח החיים הלחוץ של המאה ה-21. איך שלא תהפכו את זה, ההתמכרות לאלכוהול היא בעיה שהולכת והופכת שכיחה יותר. מרכזי גמילה מאלכוהול כמו וילה מטריקס מטפלים ומלווים מכורים לאלכוהול שמצאו עצמם נמשכים יותר ויותר למשקאות החריפים, עד שאלו לקחו שליטה מלאה על חייהם. כעת, הדרך היחידה שלהם לחזור לשגרה היא באמצעות ליווי מקצועי בלבד.

  מרכזי גמילה מאלכוהול הם הצעד הראשון לחיים חדשים

  התמכרות מוגדרת כפעולה שהאדם מבצע ללא שליטה, מתוך כמיהה פיזית ונפשית כה חזקה עד שלא משנה כמה ינסה להיאבק עם עצמו, בסופו של דבר ימצא עצמו חוזר על אותה פעולה. מסיבה זו, רוב המכורים שמנסים להיגמל באופן עצמאי או בעזרתם של אדם קרוב, מוצאים עצמם נכשלים שוב ושוב. במצב זה, יגיעו אל מרכזי גמילה כאופציה אחרונה, כשהם כבר למודי קרבות ובדרך כלל לא מאמינים בהצלחת התהליך כלל. עם זאת, ישנו הבדל עצום בין תהליך גמילה עצמאי ובין תהליך גמילה המתבצע תחת בקרה מוקפדת.

  לוקחים שליטה על החיים

  מרכזי גמילה מציעים קודם כל תוכנית גמילה המותאמת לכל מכור על פי מצבו האישי, רמת ההתמכרות ועוד. כל התהליך מתקיים תחת עינם המקצועית של פסיכולוגיים, רופאים, פסיכיאטריים, אחים ואחיות ואנשי מקצוע נוספים שנבחרו בקפידה, בכדי לשנות את חייהם של המכורים. אלמנט חשוב לא פחות הוא הסביבה החברתית המורכבת ממכורים ומכורות אחרים, שתומכים זה בזה ומשתפים בתהליך האישי שלהם, מקשיבים לתהליכים של אחרים ומדרבנים אותם להמשיך. וילה מטריקס יצרה בדיוק את הקומבינציה המנצחת הזו, המאפשרת לכל אדם לגלות שהוא יכול לקחת את השליטה על חייו, בחזרה אליו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   פרטיות במרכז גמילה
   מהן האפשרויות העומדות בפני אדם שבעל כורחו, הידרדר להתמכרות לסמים, אלכוהול ואפילו הימורים? בשלב הראשון, ינסה להיגמל בעצמו על ידי כך שפשוט יפסיק לצרוך את אותו חומר או לבצע את אותה פעולה שהוא שם לב שמשתלטת על חייו. במהרה יגלה שאין זה פשוט כפי(...)
   קרא עוד
   הגיע הזמן להפסיק עם הסמים
   סמים הם עסק מפחיד לכל הדעות. הרי יש סיבה למה מגיל צעיר מחנכים אותנו להתרחק מהם ועדיף כמה שיותר רחוק, ככל האפשר. למרות זאת, נסיבות החיים והסטרס היום יומי מובילים לא מעט אנשים להידרדר למלתעות סמים שונים, שבתהליך הדרגתי ומסוכן לוקחים בעלות על(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים