מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  פסיכותרפיה דינמית

  הטיפול מתמקד ביצירת קשר עם מטופלים ועידודם להעלות תכנים עליהם הם לומדים להתבונן לא רק ברובד הקונקרטי, אלא הסימבולי על ידי העלאת זיכרונות, חלומות ואסוציאציות. כחלק מהתהליך הטיפולי המטופל לומד לזהות דפוסי התנהגות אשר אפיינו אותו במערכות יחסים ואלו משתחזרים הן במערכת היחסים הטיפולית והן מחוץ לחדר הטיפולים. השחזורים תורמים להעלות למודע קונפליקטים לא מודעים המאכלסים את הנפש. ההזדמנות להגיע אל הלא מודע מאפשרת לזהות את הגורם להופעת הסימפטומים ואת הקרקע לשינוי ולתיקון.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   כללי נוספים
   12 הצעדים
         טיפול בשיטת הצעדים מכוון להכרת והכלת כל רבדי הנפש והמורכבות שלה. הטיפול מקנה כלים הכרתיים שבעזרתם יבנו את מערכת ההבנה העצמית שלהם. תהליך הצמיחה הוא אישי ולא ניתן להעתיק ממסעה של נפש אחרת. אין לנו שליטה על המצאות החיצוני(...)
   קרא עוד
   טיפול בכתיבה
   סדנת כתיבה לנפש / מיכל פיקרסקי   למה כתיבה? כי כולנו כותבים ובזמן מצוקות אנחנו כותבים לפעמים יותר. לא תמיד אנחנו מעלים על הכתב, אבל כל אחד מאתנו מוצא את עצמו כותב לעצמו את סיפור חייו, את הנרטיב שלו. גם מי שמעולם לא כתב, יכול לכתוב. אם אנחנו(...)
   קרא עוד
   פסיכודרמה
   ״פסיכודרמה היא דרך לתרגל את החיים בלי להענש על טעויות / ז. מורנו״ פסיכודרמה הינה שיטת טיפול מבוססת פעולה . בפסיכודרמה עוברים ממרחב של ״לדבר על הדברים״ אל מרחב של לפעול את הדברים ולהביא אותם לחיים על ידי מגוון טכניקות וכלים. הפסיכודרמה מאפשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים