מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  האם אתה מכור למשככי כאבים?

  משככי כאבים נמצאים בכל ארון תרופות, בכל בית ורוב האנשים נוהגים לנטול אותם עקב כאבי ראש, כאבי בטן או סוגי אחרים של כאבים על מנת להקל עליהם. כאשר השימוש בתרופות אלו נעשה באופן קבוע, יומיומי ומופרז, ייתכן שאל יהיה בדובר במצב בו האדם מכור למשככי הכאבים. עם זאת, על מנת לענות על שאלה האם אתה מכור למשככי כאבים? יש צורך המידע נוסף, שהרי לא כל אדם שנוטל את הכדורים הללו יהיה מכור אליהם. אם זה קורה, מרכז הגמילה וילה מטריקס מעניק את כל הטיפולים הנדרשים על מנת לעבור גמילה מהתמכרות זו ולהתחיל חיים טובים ובעיקר בריאים יותר.

  האם אתה מכור למשככי כאבים? כאן תקבלו את תשובתכם

  התמכרות לתרופות מרשם או משככי כאבים זה מצב בו האדם אינו יכול להפסיק שימוש של חומר או ביצוע של פעולה כלשהי וראשם עוסק בפעולה זו באופן אובססיבי. קיימות מגוון רחב של התמכרויות, כגון, סמים, אלכוהול,  ואחד מהן הינה התמכרות למשככי כאבים. מכוון שמוצר זה נפוץ ונמצא כמעט בכל בית, חשוב להבין האם אתה מכור למשככי כאבים או שנטילה של חומר זה לא נקראת התמכרות.

  על מנת לענות על שאלה זו, ניתן לברר מספר נקודות שמאפיינים אנשים מכורים לתרופות ובעיקר משככי כאבים:

  • עבור כל הכדורים יש כמות מסוימת שרצוי לא לעבור ביום. במידה והנכם זקוקים לכמות יותר גדולה ממה שרשום במרשם, יש חשש שמדובר על התמכרות למשככי כאבים.
  • אדם המכור לתרופות ירגיש אי שקט, תחושת דכדוך וחוסר תפקוד כאשר אינו יעשה שימוש של בתרופות אלו. הוא מרגיש שהוא זקוק להם וחווה קושי רב ללא נטילת משככי כאבים.
  • סימן של התמכרות לתרופות נוסף הינו אם אתם מבקשים מרשמים רבים מידי רופאים שונים בכדי לקבל כמות גדולה של משככי כאבים.
  • במידה וצריכת האלכוהול עולה, זו גם סימן שמדובר על התמכרות למשככי כאבים.
  • אם קרובי משפחה או אנשים קרובים אליכם מתחילים להתעניין על כמות תרופות אשר אתם שותים ביום או במידה ויש לקרוב משפחה אותה בעיה, אלו גם סימנים להתמכרות למשככי כאבים.

  כיצד ניתן לטפל בהתמכרות למשככי כאבים?

  מומלץ להגיע אל מכון גמילה על מנת לקבל את הטיפול הנדרש בכדי להגיע להצלחת גמילה למשככי כאבים. במכון הגמילה מצוי צוות של מקצוענים אשר נכון לסייע למכורים להיפטר מהשפעתם של משככי הכאבים ולחזור לשגרת חיים תקינה.

   

  לכתבה בנושא לחץ כאן

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים