מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

האם אתה מכור למשככי כאבים?

משככי כאבים נמצאים בכל ארון תרופות, בכל בית ורוב האנשים נוהגים לנטול אותם עקב כאבי ראש, כאבי בטן או סוגי אחרים של כאבים על מנת להקל עליהם. כאשר השימוש בתרופות אלו נעשה באופן קבוע, יומיומי ומופרז, ייתכן שאל יהיה בדובר במצב בו האדם מכור למשככי הכאבים. עם זאת, על מנת לענות על שאלה האם אתה מכור למשככי כאבים? יש צורך המידע נוסף, שהרי לא כל אדם שנוטל את הכדורים הללו יהיה מכור אליהם. אם זה קורה, מרכז הגמילה וילה מטריקס מעניק את כל הטיפולים הנדרשים על מנת לעבור גמילה מהתמכרות זו ולהתחיל חיים טובים ובעיקר בריאים יותר.

האם אתה מכור למשככי כאבים? כאן תקבלו את תשובתכם

התמכרות לתרופות מרשם או משככי כאבים זה מצב בו האדם אינו יכול להפסיק שימוש של חומר או ביצוע של פעולה כלשהי וראשם עוסק בפעולה זו באופן אובססיבי. קיימות מגוון רחב של התמכרויות, כגון, סמים, אלכוהול,  ואחד מהן הינה התמכרות למשככי כאבים. מכוון שמוצר זה נפוץ ונמצא כמעט בכל בית, חשוב להבין האם אתה מכור למשככי כאבים או שנטילה של חומר זה לא נקראת התמכרות.

על מנת לענות על שאלה זו, ניתן לברר מספר נקודות שמאפיינים אנשים מכורים לתרופות ובעיקר משככי כאבים:

  • עבור כל הכדורים יש כמות מסוימת שרצוי לא לעבור ביום. במידה והנכם זקוקים לכמות יותר גדולה ממה שרשום במרשם, יש חשש שמדובר על התמכרות למשככי כאבים.
  • אדם המכור לתרופות ירגיש אי שקט, תחושת דכדוך וחוסר תפקוד כאשר אינו יעשה שימוש של בתרופות אלו. הוא מרגיש שהוא זקוק להם וחווה קושי רב ללא נטילת משככי כאבים.
  • סימן של התמכרות לתרופות נוסף הינו אם אתם מבקשים מרשמים רבים מידי רופאים שונים בכדי לקבל כמות גדולה של משככי כאבים.
  • במידה וצריכת האלכוהול עולה, זו גם סימן שמדובר על התמכרות למשככי כאבים.
  • אם קרובי משפחה או אנשים קרובים אליכם מתחילים להתעניין על כמות תרופות אשר אתם שותים ביום או במידה ויש לקרוב משפחה אותה בעיה, אלו גם סימנים להתמכרות למשככי כאבים.

כיצד ניתן לטפל בהתמכרות למשככי כאבים?

מומלץ להגיע אל מכון גמילה על מנת לקבל את הטיפול הנדרש בכדי להגיע להצלחת גמילה למשככי כאבים. במכון הגמילה מצוי צוות של מקצוענים אשר נכון לסייע למכורים להיפטר מהשפעתם של משככי הכאבים ולחזור לשגרת חיים תקינה.

 

לכתבה בנושא לחץ כאן

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מתרופות נוספים
מרכז גמילה מסמים הרצליה
וילה מטריקס הינה מרכז גמילה פרטי באזור הרצליה אשר מעניק טיפולי גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות. מרכז גמילה מסמים הרצליה – וילה מטריקס, הינה מתחם אקסקלוסיבי, בו צוות מקצועי מגוון ומנוסה, והטיפולים בו מתקיימים באווירה משפחתית וחמה, מתוך ראיה הו(...)
קרא עוד
קרוסלת התמכרות: איך נגמלים ולא נופלים חז...
התמכרות משולה למחלה, ואף למחלה כרונית. וילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי, נוסד מתוך ההבנה כי ההתמכרות הינה סימפטום של בעיה אחרת, ולא הבעיה עצמה, ולכן בוילה מספקים לנגמלים אפשרות לעבור תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, באווירה משפחתית, ובמתן ט(...)
קרא עוד
שיטות גמילה מסמים
בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים