מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות היא התמכרות היא התמכרות!

  תרופות הן חלק בלתי נפרד מחייהם של בני האדם, והן שינו לחלוטין את אופן החיים על הכדור. אם משהו כואב, לוקחים כדור. אם מצטננים, לוקחים כדור. אם חשים לא בטוב בכל אספקט אחר, הרי שתרופה תפתור את הבעיה. מה הפלא שרבים מוצאים עצמם מידרדרים לכדי התמכרות לתרופות מרשם? על כן, גמילה מתרופות היא לא תהליך חדש, אלא שלא מדברים עליו יותר מידי. זו 'התמכרות שקטה', כזו שלא מבינים בכלל שקיימת עד לרגע שהעיניים נפקחות ומבינים שיש כאן בעיה. מרכז גמילה וילה מטריקס מציע טיפולים מתקדמים המותאמים לכל אדם באופן אישי, לגמילה מוחלטת מהתרופות בעזרת צוות מקצועי, וסביבה חברתית.

  כל מה שצריך לדעת על גמילה מתרופות

  ההתמכרות לתרופות עלולה להיות מדרון חלקלק, כי בסך הכל רציתם להפיג תחושות קשות או כאבים. מכאן בדרך כלל מתחיל שימוש לא נכון בתרופות, שלעתים מידרדר להתמכרות של ממש. גמילה מתרופות מתחלקת בדרך כלל לשני סוגים – גמילה לאחר התמכרות לתרופות מרשם שניתן לקבל רק על ידי מרשם רופא, והתמכרות לתרופות שאינן דורשות מרשם. למשל משככי כאבים, או כל תרופה אחרת שאפשר לרכוש ללא הגבלה. חשוב לציין בנוסף שלא כל שימוש במשככי כאבים למשל, מעיד על התמכרות. מתי כן? כשגם כשאין יותר צורך לקחת כדורים, האדם בכל זאת ממשיך לעשות זאת שכן מדובר בפעולה שגורמת לו להרגיש טוב.

   

  כשאדם ממשיך ליטול כדורים גם כשאין בהם צורך, הרי שמדובר בסימן משמעותי להתמכרות של ממש. עוד סימני אזהרה שכדאי לשים לב אליהם גם סימני גמילה מתרופות שמופיעים באופן רגשי ואף פיזי. למשל, אי שקט, סימנים של חרדה, רעידות בגוף ועוד. בסופו של דבר, כמו כל התמכרות אחרת, גם התפקוד החברתי ו\או התעסוקתי של האדם ייפגעו. על כן, חשוב לגשת למרכז גמילה כמו וילה מטריקס בהקדם האפשרי, ולאפשר לאנשי המקצוע והסביבה החמה, המקבלת והתומכת לעשות את קסמיה. מהר מאוד יתגלה שניתן להתגבר על כל קושי, וכבונוס אף ליצור קשרים עם אנשים מדהימים שחווים את אותו דבר כמוכם.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   פרטיות במרכז גמילה
   מהן האפשרויות העומדות בפני אדם שבעל כורחו, הידרדר להתמכרות לסמים, אלכוהול ואפילו הימורים? בשלב הראשון, ינסה להיגמל בעצמו על ידי כך שפשוט יפסיק לצרוך את אותו חומר או לבצע את אותה פעולה שהוא שם לב שמשתלטת על חייו. במהרה יגלה שאין זה פשוט כפי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים