מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות היא התמכרות היא התמכרות!

  תרופות הן חלק בלתי נפרד מחייהם של בני האדם, והן שינו לחלוטין את אופן החיים על הכדור. אם משהו כואב, לוקחים כדור. אם מצטננים, לוקחים כדור. אם חשים לא בטוב בכל אספקט אחר, הרי שתרופה תפתור את הבעיה. מה הפלא שרבים מוצאים עצמם מידרדרים לכדי התמכרות לתרופות מרשם? על כן, גמילה מתרופות היא לא תהליך חדש, אלא שלא מדברים עליו יותר מידי. זו 'התמכרות שקטה', כזו שלא מבינים בכלל שקיימת עד לרגע שהעיניים נפקחות ומבינים שיש כאן בעיה. בית מאזן וילה מטריקס מציע טיפולים מתקדמים המותאמים לכל אדם באופן אישי, לגמילה מוחלטת מהתרופות בעזרת צוות מקצועי, וסביבה חברתית.

  כל מה שצריך לדעת על גמילה מתרופות

  ההתמכרות לתרופות עלולה להיות מדרון חלקלק, כי בסך הכל רציתם להפיג תחושות קשות או כאבים. מכאן בדרך כלל מתחיל שימוש לא נכון בתרופות, שלעתים מידרדר להתמכרות של ממש. גמילה מתרופות מתחלקת בדרך כלל לשני סוגים – גמילה לאחר התמכרות לתרופות מרשם שניתן לקבל רק על ידי מרשם רופא, והתמכרות לתרופות שאינן דורשות מרשם. למשל משככי כאבים, או כל תרופה אחרת שאפשר לרכוש ללא הגבלה. חשוב לציין בנוסף שלא כל שימוש במשככי כאבים למשל, מעיד על התמכרות. מתי כן? כשגם כשאין יותר צורך לקחת כדורים, האדם בכל זאת ממשיך לעשות זאת שכן מדובר בפעולה שגורמת לו להרגיש טוב.

   

  כשאדם ממשיך ליטול כדורים גם כשאין בהם צורך, הרי שמדובר בסימן משמעותי להתמכרות של ממש. עוד סימני אזהרה שכדאי לשים לב אליהם גם סימני גמילה מתרופות שמופיעים באופן רגשי ואף פיזי. למשל, אי שקט, סימנים של חרדה, רעידות בגוף ועוד. בסופו של דבר, כמו כל התמכרות אחרת, גם התפקוד החברתי ו\או התעסוקתי של האדם ייפגעו. על כן, חשוב לגשת לבית מאזן כמו וילה מטריקס בהקדם האפשרי, ולאפשר לאנשי המקצוע והסביבה החמה, המקבלת והתומכת לעשות את קסמיה. מהר מאוד יתגלה שניתן להתגבר על כל קושי, וכבונוס אף ליצור קשרים עם אנשים מדהימים שחווים את אותו דבר כמוכם.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   לקחת את עצמכם בידיים ולטפל בהתמכרות
   הימורים כפייתיים הם שם נוסף להתמכרות להימורים, שעלולה להוביל למצוקה כלכלית ולעומס על מערכות יחסים ומקום העבודה. התמכרות להימורים שונה מהתרגשות מזדמנת או הימורים שניתנים לניהול בכך שהיא עשויה להשתלט על חייו של אדם. זה יכול לקרות לכל אחד בכל(...)
   קרא עוד
   להקל על המאמץ ולטפל בהתמכרות
   הסתמכות על היתרונות של בית מאזן מאלכוהול פרטי עשויה להקל על המאמץ שלכם להתפכח. פיכחון הוא יעד שאליו יש להגיע לאחר מסע יעיל ועשיר במגוון מיומנויות שניתן וחשוב לרכוש,כדי שתוכלו לא רק להגיע לפיכחון אלא גם לשמור עליו. ואין ספק כי דרך זו יכולה ל(...)
   קרא עוד
   טיפול וסיוע מסביב לשעון
   אי הידיעה למה לצפות מתוכנית טיפול בהתמכרות עלולה לגרום לאדם להרגיש רתיעה מכניסה לטיפול. בית מאזן מאלכוהול באשפוז מלא מציע טיפול וסיוע מסביב לשעון. אם אתם רוצים לקבל סיוע לבעיית האלכוהוליזם, אתם צריכים להתגורר במרכז לתקופה מסוימת, מה שאומר ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים