מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  לא מהמרים על החיים

  הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר ולהרוויח, עד שלפתע המזל עוזב אתכם ואתם מתחילים ליפול, וליפול, ולהפסיד עוד ועוד. כאן מתחילה ההתמכרות להימורים והיא הרסנית יותר ממה שנדמה, בדיוק בגלל העובדה שהיא כל כך מתעתעת. במהרה האדם עלול לאבד את כל מה שיש לו, ללא שום יכולת להשתקם, לפחות לא בלי עזרה מקצועית. טיפול בהתמכרות להימורים אם כן, יהיה חייב להתקיים תחת מסגרת המפקחת על האדם ומסייעת לו – באמצעים טיפוליים ונפשיים, להחלים. וילה מטריקס פועל כמרכז גמילה פרטי המציע מסלולי גמילה מתקדמים המותאמים באופן אישי לכל אדם וההתמכרות האישית שלו.

  איך מתקיים טיפול גמילה מהימורים

  טיפול גמילה מהימורים מתחיל בדרך כלל מהסביבה, כשכל אדם שקרוב למכור מנסה בדרכו שלו לסייע; אחדים יתנו לו כסף כדי להרגיע את יצר הניסיון להרוויח עוד, אחרים נשארים צמודים אליו ככל האפשר ומשגיחים עליו, אחרים בכלל לא נותנים לו כסף (בכדי שלא יהיה לו על מה להמר) ואחרים נוקטים בשיטת החינוך ומנסים לדבר להיגיון שלו. אין ספק שאהבה ואכפתיות הן חשובים, אבל המציאות מוכיחה שזה מאוד נדיר שקרובי משפחה מצליחים לסייע למכור להשתחרר מאותה התמכרות ולהמשיך בחייו כרגיל. מה שצריך כאן, זה התערבות מקצועית בלבד, בסביבה מפוקחת ומבוקרת.

  מוסד גמילה מקצועי הוא הפתרון

  לא משנה באיזו רמת התמכרות מדובר, המומחים של וילה מטריקס ישמחו לסייע וללוות כל אדם שמעוניין להמשיך בחייו, הרחק מההתמכרות שהחריבה את חייו. על כן, טיפול בהתמכרות להימורים ישלב לרוב שיטה טיפולית נפשית, לצד טיפול קבוצתי המשלב מכורים אחרים, כולם זוכים לבמה עליה יוכלו לחלוק את סיפורם, ליצור קשרים ולהחלים ביחד מהפרעה שהצליחה לתפוס נתח כל כך רחב בחייהם. קשרים שבסופו של דבר, הופכים לעתים לחברויות מדהימות וחזקות שנמשכות לאורך כל חייהם.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים