מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מלכודת שיכולה לתעתע

  כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולותיהם לשנות מאוד את תודעתו של אדם ולשחק בה עד כדי טירוף. למרבה ההפתעה, גם סמים קלים עלולים להשפיע עלינו מאוד, בעיקר אם צורכים אותם על בסיס יום יומי ופה בעצם, קבור הכלב. מרכז הגמילה וילה מטריקס מלווה מכורים ומכורות שלמדו על בשרם שההבדל בין סוגי הגמילות דק מאוד.

  גמילה מסמים קלים אינה תהליך פשוט כמו שחושבים

  העניין הוא שההגדרה 'סמים קלים' היא בעלת מסר כפול ומטעה. הרי ברגע שאנחנו מסווגים חומר כבלתי חוקי, הדבר מעיד על הסיכונים הטמונים בו. מצד שני, כשאנחנו מגדירים אותו כ'קל' המשמעות היא שההשפעות שלו גם מינוריות ביחס לחומרים ממכרים אחרים. מסיבה זו, לא מעט אנשים מוצאים עצמם נכנסים לתהליך גמילה מסמים קלים לאחר שלמדו על בשרם שהעובדה שהחומר 'קל' יותר, אינה מונעת את סכנת ההתמכרות לקנאביס או לכל סם קל אחר. נכון שבשנים האחרונות צצים עוד ועוד מחקרים ששמים במרכז את התכונות היעילות והחיוביות של הצמח, ויכולתו להציע טיפול וסיוע למחלות קשות. אין ספק שתכונות הצמח מדהימות ויכולות בהחלט לשנות את עולם הרפואה, אך זה אינו סותר גם את האפקט הממכר שלו.

   

  סמים קלים הם מלכודת מתעתעת מאוד, בדיוק מכל הסיבות שפורטו לעיל. מידי תקופה מגיעים לתהליך גמילה מסמים קלים אצל וילה מטריקס מכורים ומכורות שלא חשבו עד הסוף על תכונותיהם של הסמים הקלים, ונפלו ברשתם. עם צוות מטפלים ומלווים מקצועי וניסיון של שנים רבות ברמה הבינלאומית, מרכז הגמילה מלווה ומסייע לרבים ורבות לחזור אל דרך הישר, להתנתק מהסמים שהשתלטו על כל חלקה טובה בחייהם ולהמשיך הלאה בראש שקט ולב נקי. עם תוכניות גמילה המותאמות לכל מטופל וצרכיו האישיים ונטרול דפוסי החשיבה שמובילים להתמכרות, ניתן להתגבר על כל התמכרות המהווה מכשול של ממש.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   פרטיות במרכז גמילה
   מהן האפשרויות העומדות בפני אדם שבעל כורחו, הידרדר להתמכרות לסמים, אלכוהול ואפילו הימורים? בשלב הראשון, ינסה להיגמל בעצמו על ידי כך שפשוט יפסיק לצרוך את אותו חומר או לבצע את אותה פעולה שהוא שם לב שמשתלטת על חייו. במהרה יגלה שאין זה פשוט כפי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים