מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני

  הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה כולם מדברים, והלחץ שהוא מביא איתו ידוע לכל. רק הגיוני שעבור חלק מהאנשים, הפתרון יימצא באופציה הכי פחות בריאה, מה שידרוש תהליך טיפול בהתמכרות מהימורים לאחר מכן, כדי לחזור לשגרה נורמטיבית ככל האפשר ולהבנה, שהימורים עלולים להיות מסוכנים יותר ממה שנדמה. לא תמיד המזל משחק לצידכם, ומהמרים רבים מוצאים את עצמם מידרדרים לתהום שקשה מאוד לצאת ממנה. כאן נכנסים לתמונה מכוני גמילה כגון וילה מטריקס שמזמינים מכורים ומכורות בכל הרמות, לגלות שאפשר אחרת.

  זה אפשרי

  האם ידעתם שיש קשר בין סוגי ההתמכרויות השונות? נכון שבהתאם להתמכרות עולה בגמילה מסוימת, למשל גמילה מהימורים או גמילה מסמים, אך בסופו של דבר ישנם גם קווי דמיון. הרי לא מדובר כאן במושא ההתמכרות אלא בנטייה להתמכרות מלכתחילה. למשל, כשאדם מתמכר לסמים איכות חייו מידרדרת מאוד לעתים עד למצב שבו הוא מאבד את העבודה שלו. כדי להשיג כסף עבור אותם סמים, לרוב יפנה להימורים, מה שיגרור התמכרות נוספת. כאן כבר נוצרת בעיה כפולה, כשתהליך הגמילה כאמור יתמקד בנטייה להתמכרות ולווא דווקא ספציפית במושא ההתמכרות עצמו. כשמנטרלים את הגרעין, את החשק, את הנטייה – כל השאר מסתדר בעצמו.

  זהו הפרק הראשון בחיים החדשים שלכם

  מכורים רבים לא מאפשרים לעצמם מלכתחילה להצטרף לתוכנית גמילה, משום שהם לא מאמינים שאפשר בכלל להציל אותם. מרגיש שהכל אבוד, בלתי אפשרי, והדבר היחיד שיכול להציל אותם זה ניסיון ההימור הבא שבטוח יצליח, הכוס האחרונה של היין, או הכדור הקטן שיש בו כל כך הרבה יתרונות למראית עין. הכל, למראית עין. כאן בדיוק נכנס לתמונה מרכז וילה מטריקס שמפעיל תוכניות גמילה וטיפול בהתמכרויות מתקדמות וייחודיות, בסביבה מכילה ומקבלת שבה כל אחד ואחת מקבלים את היחס הרפואי, הטיפולי והחברתי שמגיע להם כדי להצליח.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   לא מהמרים על החיים
   הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים