מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני

  הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה כולם מדברים, והלחץ שהוא מביא איתו ידוע לכל. רק הגיוני שעבור חלק מהאנשים, הפתרון יימצא באופציה הכי פחות בריאה, מה שידרוש תהליך טיפול בהתמכרות מהימורים לאחר מכן, כדי לחזור לשגרה נורמטיבית ככל האפשר ולהבנה, שהימורים עלולים להיות מסוכנים יותר ממה שנדמה. לא תמיד המזל משחק לצידכם, ומהמרים רבים מוצאים את עצמם מידרדרים לתהום שקשה מאוד לצאת ממנה. כאן נכנסים לתמונה מכוני גמילה כגון וילה מטריקס שמזמינים מכורים ומכורות בכל הרמות, לגלות שאפשר אחרת.

  זה אפשרי

  האם ידעתם שיש קשר בין סוגי ההתמכרויות השונות? נכון שבהתאם להתמכרות עולה בגמילה מסוימת, למשל גמילה מהימורים או גמילה מסמים, אך בסופו של דבר ישנם גם קווי דמיון. הרי לא מדובר כאן במושא ההתמכרות אלא בנטייה להתמכרות מלכתחילה. למשל, כשאדם מתמכר לסמים איכות חייו מידרדרת מאוד לעתים עד למצב שבו הוא מאבד את העבודה שלו. כדי להשיג כסף עבור אותם סמים, לרוב יפנה להימורים, מה שיגרור התמכרות נוספת. כאן כבר נוצרת בעיה כפולה, כשתהליך הגמילה כאמור יתמקד בנטייה להתמכרות ולווא דווקא ספציפית במושא ההתמכרות עצמו. כשמנטרלים את הגרעין, את החשק, את הנטייה – כל השאר מסתדר בעצמו.

  זהו הפרק הראשון בחיים החדשים שלכם

  מכורים רבים לא מאפשרים לעצמם מלכתחילה להצטרף לתוכנית גמילה, משום שהם לא מאמינים שאפשר בכלל להציל אותם. מרגיש שהכל אבוד, בלתי אפשרי, והדבר היחיד שיכול להציל אותם זה ניסיון ההימור הבא שבטוח יצליח, הכוס האחרונה של היין, או הכדור הקטן שיש בו כל כך הרבה יתרונות למראית עין. הכל, למראית עין. כאן בדיוק נכנס לתמונה מרכז וילה מטריקס שמפעיל תוכניות גמילה וטיפול בהתמכרויות מתקדמות וייחודיות, בסביבה מכילה ומקבלת שבה כל אחד ואחת מקבלים את היחס הרפואי, הטיפולי והחברתי שמגיע להם כדי להצליח.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים