מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  12 הצעדים

   

  טיפול בהתמכרות – השלבים השונים

   

   

  טיפול בשיטת הצעדים מכוון להכרת והכלת כל רבדי הנפש והמורכבות שלה. הטיפול מקנה כלים הכרתיים שבעזרתם יבנו את מערכת ההבנה העצמית שלהם.
  תהליך הצמיחה הוא אישי ולא ניתן להעתיק ממסעה של נפש אחרת. אין לנו שליטה על המצאות החיצונית, מעולם לא הייתה לנו. אין לנו רשות ואין לנו יכולת לתקן אחרים. יש לנו גם חובה וגם יכולת לתקן עצמינו. כל המתרחש מתרחש כשיקוף ללמד אותי מה אני צריך לתקן. אין הבנה אלא בהתנסות חווייתית. אין דבר שאינו הפיך ברוחנו, תמיד אפשר לתקן.
  בכל צומת בחירה יש אפשרות נוספת שאינני רואה.
  לימוד הצעדים הוא לימוד פיתוח חוסן נפשי. הבנת התהליכים האמתיים שאנחנו עוברים, ראיית השגיאות והחסימות שהורסות לנו את החיים ורכישת כלים הכרתיים לפריצת החסימות. טיפול ב12הצעדים מאפשר התמקדות באדם שהכי משפיע עלינו (אנחנו כמובן), לחדול מבזבוז אנרגיית החיים שלנו בהשלכות והטלת אשמה על אחרים ולנתב אותנו לצמיחה פנימית המעניקה חוסן נפשי.
  עולמו של האדם הוא עולם מפוצל הוא עולם עם טוב מוחלט ורע מוחלט. או שאתה שטן או שאתה מלאך, הטיפול מסייע בקבלה עצמית מעבר לטוב והרע תהליך שלא חף מכאב, כי כשיש אינטגרציה משהו הולך לאיבוד והעצב נכנס לתמונה.
  כאן היעילות של קבוצת התמיכה שאנו מפעילים במכון.
  הרווח הכי גדול בתהליך הוא בכך שהעולם נהיה עשיר יותר ומרתק יותר, עם מסתורין וסוד שאפשר לנסות ולגלות. לפני תהליך ההחלמה הכל ברור וידוע נקודת המבט על העולם הייתה דרך מראה' הכל היה שיקוף של העצמי והעולם היה נראה לחלוטין שטחי.
  שיטת הטיפול מחייבת לחרוג מגבולות העצמי כדי לגלות את העולם דרך חלון ולא רק דרך מראה..

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   תרפיות נוספים
   טיפול בכתיבה
   סדנת כתיבה לנפש / מיכל פיקרסקי   למה כתיבה? כי כולנו כותבים ובזמן מצוקות אנחנו כותבים לפעמים יותר. לא תמיד אנחנו מעלים על הכתב, אבל כל אחד מאתנו מוצא את עצמו כותב לעצמו את סיפור חייו, את הנרטיב שלו. גם מי שמעולם לא כתב, יכול לכתוב. אם אנחנו(...)
   קרא עוד
   פסיכודרמה
   ״פסיכודרמה היא דרך לתרגל את החיים בלי להענש על טעויות / ז. מורנו״ פסיכודרמה הינה שיטת טיפול מבוססת פעולה . בפסיכודרמה עוברים ממרחב של ״לדבר על הדברים״ אל מרחב של לפעול את הדברים ולהביא אותם לחיים על ידי מגוון טכניקות וכלים. הפסיכודרמה מאפשר(...)
   קרא עוד
   DBT
   טיפול דיאלקטי התנהגותי הינה שיטת טיפול שצמחה עם הגל השלישי של הטיפולים הקוגניטיביים התנהגותיים. שיטת טיפול זו נוסדה על מנת לתת מענה לאנשים עם קשיים בוויסות הרגשי, מחקרים רבים מראים כי מרבית המכורים סובלים מבעיה של קושי בזיהוי וויסות רגשות ו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים