מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה ממתדון

  תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומר זה יש לעבור תהליך גמילה איכותי אשר בוחר בשיטות טיפול נוחות ומגוונות יותר. בוילה מטריקס תכירו דרכים רבות להתמודד עם הקשיים אותם אתם חווים.

  הקשיים של תהליך גמילה ממתדון

  מתדון הינו חומר ממשפחת האופיאדים ולכן תהליך הגמילה שלו הינו קשה ומורכב. תחילה חשוב להבין שבעקבות תופעות הלוואי הרבות והקשות רצוי לעשות את התהליך במספר שלבים ולא להפחית את השימוש בפעם אחת אלא בהדרגתיות על מנת לתת לגוף להתרגל למציאות החדשה.

  • הקושי הראשון והמשמעותי הינו כמובן הקושי הפיזי. המתדון מספק מענה לכאבים הרבים אותם חש הגוף במהלך הגמילה שלו מחומרים אחרים ולכן גמילה נוספת ממנו מקשה על הגוף אף יותר ולא מאפשרת לו להתמודד כראוי עם הכאב.
  • הקושי השני והמשמעותי ביותר בגמילה מתרופות מסוג זה הינו הקושי הנפשי. המתדון מספק מענה נפשי בעת תהליך הגמילה ועל פניו נראה כי השימוש בו מותר ואף נצרך. אך עצם הגילוי שחומר זה הינו ממכר אף הוא יוצר מעין תחושת בגידה שמאוד קשה להתגבר עליה. בנוסף לכף ההפסקה בשימוש במתדון מעלה תחושות של חרדה, דיכאון, מצב רוח ירוד ועוד. לרוב תהליך הגמילה הנפשי אורך זמן רב ומצריך עזרה הן של גורמים פסיכיאטריים והן פסיכולוגיים

  הימנעות מגמילה ממתדון

  על מנת לא להגיע למצב מורכב מעין זה הדורש גמילה לאחר גמילה יש לבחור נכונה את מרכז הגמילה אליו אתם בוחרים להגיע לכתחילה. מרכז אשר שיטת הטיפול שלו כוללת דרכים שונות. בוילה מטריקס תמצאו מגוון רחב של שיטות טיפול אשר לא יאלצו אתכם להתמודד עם קשיים נוספים במהלך הדרך. דרכי הטיפול כוללות בעיקר מתן כלים מאסכולות שונות אשר יעזרו לכם להתמודד עם החיים שאחרי הסם בדרך הנכונה ביותר. בעזרת צוות מקצועי, מכיל וקשוב נעזור לכם לחזור לעצמכם במהרה ולהשיב את החיים שלכם לסדרם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   גמילה מפרקוסט
   בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר אי(...)
   קרא עוד
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה מליתיום
   גמילה מליתיום יכולה להרגיש שונה בין אדם לאדם. ליתיום הינו כדור אשר תפקידו לייצב את מצב הרוח אצל אנשים אשר סובלים מעליות וירידות תכופות בו. כבר שנים שהשימוש בכדורים אנטי דיכאוניים הפך נפוץ ומוכר אך בשנים האחרונות ניתן לראות גם תופעה הולכת וג(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים