מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה ממתדון

  תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומר זה יש לעבור תהליך גמילה איכותי אשר בוחר בשיטות טיפול נוחות ומגוונות יותר. בוילה מטריקס תכירו דרכים רבות להתמודד עם הקשיים אותם אתם חווים.

  הקשיים של תהליך גמילה ממתדון

  מתדון הינו חומר ממשפחת האופיאדים ולכן תהליך הגמילה שלו הינו קשה ומורכב. תחילה חשוב להבין שבעקבות תופעות הלוואי הרבות והקשות רצוי לעשות את התהליך במספר שלבים ולא להפחית את השימוש בפעם אחת אלא בהדרגתיות על מנת לתת לגוף להתרגל למציאות החדשה.

  • הקושי הראשון והמשמעותי הינו כמובן הקושי הפיזי. המתדון מספק מענה לכאבים הרבים אותם חש הגוף במהלך הגמילה שלו מחומרים אחרים ולכן גמילה נוספת ממנו מקשה על הגוף אף יותר ולא מאפשרת לו להתמודד כראוי עם הכאב.
  • הקושי השני והמשמעותי ביותר בגמילה מתרופות מסוג זה הינו הקושי הנפשי. המתדון מספק מענה נפשי בעת תהליך הגמילה ועל פניו נראה כי השימוש בו מותר ואף נצרך. אך עצם הגילוי שחומר זה הינו ממכר אף הוא יוצר מעין תחושת בגידה שמאוד קשה להתגבר עליה. בנוסף לכף ההפסקה בשימוש במתדון מעלה תחושות של חרדה, דיכאון, מצב רוח ירוד ועוד. לרוב תהליך הגמילה הנפשי אורך זמן רב ומצריך עזרה הן של גורמים פסיכיאטריים והן פסיכולוגיים

  הימנעות מגמילה ממתדון

  על מנת לא להגיע למצב מורכב מעין זה הדורש גמילה לאחר גמילה יש לבחור נכונה את מרכז הגמילה אליו אתם בוחרים להגיע לכתחילה. מרכז אשר שיטת הטיפול שלו כוללת דרכים שונות. בוילה מטריקס תמצאו מגוון רחב של שיטות טיפול אשר לא יאלצו אתכם להתמודד עם קשיים נוספים במהלך הדרך. דרכי הטיפול כוללות בעיקר מתן כלים מאסכולות שונות אשר יעזרו לכם להתמודד עם החיים שאחרי הסם בדרך הנכונה ביותר. בעזרת צוות מקצועי, מכיל וקשוב נעזור לכם לחזור לעצמכם במהרה ולהשיב את החיים שלכם לסדרם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים